Hammerin' Harry (Review) με ολιγη από Νικο Ξανθοπουλο!!!

aka User Games Reviews. Τα καλύτερα πηγαίνουν στα reviews του mame.gr.

Συντονιστές: Maddog, Whacker, Badge

Άβαταρ μέλους
dukepapas
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 12 Φεβ 2006 11:34

Re: Hammerin' Harry (Review) με ολιγη από Νικο Ξανθοπουλο!!!

Δημοσίευση από dukepapas »

Καταρχήν θελω να πω ενα τεράστιο μπραβο σε αυτήν την μορφη τον κατασραμενο χειρότερα απο εμας metalcandyman !!!! :D Μιλαμε το παλικάρι δεν υπάρχει ειναι μορφή απο μονος του.....έτυχε και ειδα τα βιντεο σου στο youtube μιλαμε τερμάτισε με ενα gredit γκοστεν γκοπλινς - karnov - new zeland story ενταξει αυτο δεν υπαρχει απλα υποκλινομε....... :dance: εχω φαει απειρες ωρες της ζωης μου στα ηλεκτρονικα τα παραπανω δεν καταφερα να τα τερματισω ακομα και με απειρες ζωες.... :wink:
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Hammerin' Harry (Review) με ολιγη από Νικο Ξανθοπουλο!!!

Δημοσίευση από metalcandyman »

dukepapas έγραψε:Καταρχήν θελω να πω ενα τεράστιο μπραβο σε αυτήν την μορφη τον κατασραμενο χειρότερα απο εμας metalcandyman !!!! :D Μιλαμε το παλικάρι δεν υπάρχει ειναι μορφή απο μονος του.....έτυχε και ειδα τα βιντεο σου στο youtube μιλαμε τερμάτισε με ενα gredit γκοστεν γκοπλινς - karnov - new zeland story ενταξει αυτο δεν υπαρχει απλα υποκλινομε....... :dance: εχω φαει απειρες ωρες της ζωης μου στα ηλεκτρονικα τα παραπανω δεν καταφερα να τα τερματισω ακομα και με απειρες ζωες.... :wink:
Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι φιλαρακι μου :wink:

Της επομενες μερες που θα βρω χρονο ακολουθει τερματισμος του Wonder Boy με ολα τα γραμματα και κυριως ολες της κουκλες για να εμφανιστη και ο κανονικος τελικος :pac: :pacbad:
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
Απάντηση