Summer Me(a)ting request

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

7-8 Ιουλίου negative από εμένα. Την μια εφημερεύει η γυναίκα, την άλλη έχω πρόσκληση σε γάμο. :?
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

Χμμ... μήπως επειδή πλησιάζουν οι μέρες να δηλώσουμε ποιες μέρες μπορεί και δεν μπορεί ο καθένας για να το οργανώσουμε καλύτερα;

Εγώ προς το παρόν ΔΕΝ μπορώ μόνο την Πέμπτη 5 Ιουλίου. Έχω κάποιες ακόμα υποχρεώσεις αλλά περιμένω να δω πότε θα το οργανώσουμε, ώστε να τις κανονίσω ανάλογα...
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

Εγώ λέω να το αφήσουμε στο αρχικό σχέδιο, εκτός πιά και αν δεν αντέχεις χωρίς τον Pooky. :P
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

Ναι, ίσως είναι καλύτερα να το οριστικοποιήσουμε για να κανονίζουμε και το πρόγραμμά μας. Άλλωστε υπάρχει μια περίπτωση να ξαναέρθω τέλη Αυγούστου-αρχές Σεπτέμβρη (αν συμβεί πάντως θα είναι σίγουρα για λιγότερες μέρες, οπότε δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρω χρόνο για αυτό το προτείνω για τώρα στα σίγουρα), οπότε ίσως να κάνουμε ένα... repeat τότε να δω και όσους δεν μπορέσουν τώρα... :wink:

Οπότε πάμε για Παρασκευή 6 Ιουλίου, έτσι; Μέρος υποθέτω το γνωστό; (καταρχάς, υπάρχει ακόμα;;;) Την ώρα την αφήνω πάνω σας, άλωστε εγώ υποτίθεται πως είμαι σε περίοδο διακοπών, άρα δεν έχω υποχρεώσεις και πρόγραμμα... :twisted:

Προς το παρόν λοιπόν, σίγουροι για να έρθουν είναι οι:
Olorin
xalia
theoritikos
Maddog


Αυτοί που σίγουρα δεν μπορούν είναι οι pooky(1) και Badge. Και ο Fotis_KFOR δεν γνωρίζει ακόμα, οπότε θα μας ειδοποιήσει εν καιρώ...

//Ξαναλέω πως επειδή έχω ψιλοχάσει επαφές με τους περισσότερους, αν μπορείτε ας επικοινωνήσετε με κάποια από τα "τακτικά μέλη" που μπορεί να ενδιαφέρονται να έρθουν... :wink:
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από theoritikos »

Δεν βλέπω κάποια ένσταση για την ημερομηνία, οπότε ας το κανονίσουμε για Παρασκευή.
Το γνωστό μέρος υπάρχει ακόμα, αλλά έχει αλλάξει όνομα.
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
pooky(1)
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006 14:45
Τοποθεσία: Skyrim.

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από pooky(1) »

Ρε σεις το παν είναι να περάσετε καλά και να πλακθείτε υπέρ της Nintendo και τίποτε άλλο!

Δυστυχώς εν μέσω καλοκαιριού, κρίσης και χρεωκοπίας με έχει πιάσει ζούρλια για επαγγελματικές αναλαμπές. Μα πόσο ανώμαλος μπορεί να είμαι! Αλλά, δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά. Θα είμαι στο δρόμο την ώρα που θα έχετε συνάντηση, δεινητικά όμως στη παρέα σας, όπως πάντα και για πάντα. :D
14-06-1984 ----- 14-06-2011. 27 years of gaming!
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

Olorin, δεν βλέπω να έχεις μεγάλο ρεύμα...χειρότερα και από τον Καρατζαφέρη! :twisted:
Κάπου στην αρχή ανάφερες τον Giama. Θα έρθει;
Θα πάρω και τον Sonic να τον ενημερώσω, αν δεν του το έχει ήδη πει ο theoritikos. Α, και τον κουμπάρο ambu_dare, τον είδα το Σάββατο αλλά ξέχασα να του το πω. :roll:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

Τον Giama τον είχα πετύχει τυχαία τη μέρα που έκανα το post και μάλιστα ήταν μετά από δική του προτροπή... Το πολύ-πολύ να του στείλω μήνυμα στο facebook...

Με τους υπόλοιπους τακτικούς Αθηναίους έχει κανείς επαφές: paspartoo, Vag, manos κ.λπ.;

Επίσης τι ώρα λέτε; Απογευματάκι πιστεύω για να προλάβουμε και φράφφο και μάσα;
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

LOL, η αλήθεια είναι ότι αυτοί είχαν χαθεί από προσώπου γης (όχι μόνο mame.gr) και τους είχα ξεχάσει. :P
Λοιπόν, πήρα και τους τρεις τηλέφωνο (Νότη, ο λογαριασμός δικός σου, εδώ έχουμε κρίση!) και Manos/Paspartoo θα το παλέψουν. O Vag είπε ότι θα έρθει και μάλιστα ήταν μαζί με τον Giama, οπότε είναι άπαντες ενήμεροι. Υποθέτω μπορεί και να ποστάρουν και εδώ...

Για ώρα, νομίζω η κλασσική απογευματινή ώρα (κατά τις 5; ) λειτουργεί καλά. Αν πάντως θέλετε και λίγο αργότερα, κανονίζεται.
Άντε, θα κλείσω και το ιατρείο για χάρη σου την Παρασκευή το απόγευμα. Όχι ότι έχω και καμμιά τεράστια ουρά πελατών, αλλά λέμε τώρα. :mrgreen:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

Maddog έγραψε:LOL, η αλήθεια είναι ότι αυτοί είχαν χαθεί από προσώπου γης (όχι μόνο mame.gr) και τους είχα ξεχάσει. :P
Λοιπόν, πήρα και τους τρεις τηλέφωνο (Νότη, ο λογαριασμός δικός σου, εδώ έχουμε κρίση!) και Manos/Paspartoo θα το παλέψουν. O Vag είπε ότι θα έρθει και μάλιστα ήταν μαζί με τον Giama, οπότε είναι άπαντες ενήμεροι. Υποθέτω μπορεί και να ποστάρουν και εδώ...
Ok, αν και άνεργος (η ψυχολογική βία έχει κι άλλο πρόσωπο... :twisted: ) θα κεράσω τον φράφφο... :P :D
Maddog έγραψε:Για ώρα, νομίζω η κλασσική απογευματινή ώρα (κατά τις 5; ) λειτουργεί καλά. Αν πάντως θέλετε και λίγο αργότερα, κανονίζεται.
Άντε, θα κλείσω και το ιατρείο για χάρη σου την Παρασκευή το απόγευμα. Όχι ότι έχω και καμμιά τεράστια ουρά πελατών, αλλά λέμε τώρα. :mrgreen:
Εγώ όπως δήλωσα και πιο πάνω είμαι σίγουρα διαθέσιμος ό,τι ώρα να'ναι, οπότε μπορούμε να πούμε για 5 κι όποιος δεν προλαβαίνει απλώς έρχεται λιγάκι καθυστερημένος... :wink:
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
manos426f
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2009 13:41

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από manos426f »

Hello παίδες! :D

Ενημερώθηκα προ κάποιων ωρών από τον γιατρό για το επερχόμενο me(a)ting και εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα είμαι εκεί,θέλω άλλωστε να τα πούμε,ύστερα από τόσο καιρό! :wink:

Νότη,καλώς ήρθες στην πατρίδα,έστω και σε περίοδο που σχεδόν όλοι οι άλλοι ψάχνουν τρόπο να φύγουν..... :lol: :lol: :lol:
Επισκεφτείτε την πιο φρέσκια προσπάθεια στο χώρο των ελληνικών PC games/hardware sites, στη διεύθυνση www.Ragequit.gr
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από theoritikos »

Αν και η ώρα είναι λίγο απαγορευτική λόγω της έντονης ηλιοφάνειας, θα είμαι στην καφετέρια στις 5.
Γιατρέ, δεν έχω μιλήσει με τον sonic. Θα τον πάρω εγώ αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από theoritikos »

theoritikos έγραψε: Γιατρέ, δεν έχω μιλήσει με τον sonic. Θα τον πάρω εγώ αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
Κάνω self quote. Ενημερώθηκε και ο sonic. Πιθανών να έρθει (αν του κεράσει τον καφέ ο Νότης :lol: )
In the beginning it was pong.....
Vag
Master Translator
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: 21 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Vag »

Με τον Giama πιθανότατα θα έρθουμε, όμως κατά τις 7:21.
Δεν ξέρω αν θα κάτσω για φαγητό, παρόλο που θα έρθω αργά.
Είχαμε καιρό πάντως και είναι πολύ ωραίο που θα ξαναβρεθούμε :bub:
Κάντε κλικ εδώ κι εδώ.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

Vag έγραψε:Με τον Giama πιθανότατα θα έρθουμε, όμως κατά τις 7:21.
Λοιπόν, στις 7:22 κλείνουν οι πόρτες. :P
Τελικά εγώ θα έρθω αύριο κατά τις 5:30, από ότι βλέπω δεν θα προλάβω για 5:00.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Απάντηση