Summer Me(a)ting request

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από xalia »

καλά να πάθω για να μη μπαίνω συχνά στο mame.gr δεν ξέρω αν θα μπορέσω αύριο/σήμερα ελπίζω να προλάβω έστω και αργά! :oops:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

Τελικά θα τα καταφέρω λίγο μεν πιεσμένα - με βλέπω να κάθομαι καμιά ώρα μόνο, αλλά θα έρθω για καφέ και εγώ!!!
Δεν βλέπεις το γίγαντα Olorin κάθε μέρα!!!
Απλά για να μην κάνω κάποια πατάτα, θα γίνει στις 17:00 στην γνωστή καφετέρια στην πλατεία Κύπρου στην Καλλιθέα σωστά?
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

@Fotis_KFOR: Από ό,τι ειπώθηκε πιο πάνω η καφετέρια υπάρχει ακόμα (έστω και με άλλο όνομα), οπότε ναι, φαντάζομαι ξεκινάμε με καφέ εκεί στις 17:00 και όσοι μπορούν συνεχίζουν και για φαΐ κάπου κοντά αργότερα... :wink:

@xalia: Καλά ρε, εσύ δεν έλεγες ότι σε βολεύει όποια μέρα και να είναι;;; :P
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από xalia »

γενικά ναι, κανόνισα όμως σήμερα να πάω γραφείο ( για να μην τρέχω Δευτερα πρωί και ξυπνάω! ) και μετά είδα το post!!!!
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από xalia »

5 θα ειμαι εκει!!!!
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
manos426f
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2009 13:41

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από manos426f »

Κι εγώ επιβεβαιώνω την παρουσία μου για σήμερα αλλά στο τμήμα που αφορά τον καφέ,καθώς περίπου 21:00 η ώρα θα πρέπει να είμαι πίσω,λόγω δουλειάς,άρα δε θα μπορέσω να ακολουθήσω στο τραπέζι...
Επισκεφτείτε την πιο φρέσκια προσπάθεια στο χώρο των ελληνικών PC games/hardware sites, στη διεύθυνση www.Ragequit.gr
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από xalia »

ντροπή σε όλους!!!! πρώτος πήγα τελευταίος έφυγα!!!! :mrgreen:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Nemo »

Power o Νοτης :!: :!: :!:
, νεκροι αναστηθηκαν , ,εξαφανισμενοι επονεμφανιστηκαν,παραλυτοι περπατησαν :roll: :lol: ,
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Maddog »

...πεινασμένοι έφαγαν. :pac:

Αλλά έφυγε πικραμένος ο Νότης, αφού "απολαύσαμε" την Νιγηρία να μας πετάει εκτός Ολυμπιάδας στο μπάσκετ.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Summer Me(a)ting request

Δημοσίευση από Olorin »

Πάντως παίδες χάρηκα που σας είδα όλους μετά από τόσο καιρό και παρόλο που υπήρξαν -δικαιολογημένες, πάντως- απουσίες, για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα τόσο κόσμο καλοκαιριάτικα. Και πόσω μάλλον από τη στιγμή που είχαμε ελάχιστες επαφές αυτά τα 3 χρόνια από τότε που έφυγα για Αγγλία. Ειλικρινά ούτε που το κατάλαβα πότε πέρασαν τόσες ώρες στην καφετέρια...

Για την ιστορία το παρών έδωσαν με σειρά εμφάνισης: το iPad του xalia (αφήστε αυτά που λέει για "πρώτος ήρθε, τελευταίος έφυγε"... 2' πριν από μένα ήρθε και έφυγε ταυτόχρονα με τους μισούς από μας), ο theoritikos (o τρίτος που έφτασε, λίγα λεπτά μετά τον xalia κι εμένα και παρόλα αυτά φοβόταν ότι άργησε), ο Maddog (Καλές δουλειές στο ιατρείο γιατρέ! Στήσε κανένα MAME cabinet στην αίθουσα αναμονής για να ερχόμαστε πιο εύκολα για καφέ...), ο manos264f (όπως σου είπα, ήταν σαν να άκουγα τον εαυτό μου πριν από τρία χρόνια... κουράγιο και καλή τύχη...), ο Fotis_KFOR (και πάλι συγχαρητήρια για το εγχείρημά σου Φώτη!) και ο ambu_dare (ο πιο... πρόσφατος που είχα δει, αφού είχαμε πιει καφέ στο Newcastle κάπου 1,5 μήνα αφού είχα μετακομίσει εκεί!).

//Ευτυχώς που ο αγώνας της Εθνικής ήταν στο τέλος και πρόλαβα να ευχαριστηθώ τη βραδιά μέχρι εκείνη τη στιγμή. Γιατί μετά στο σπίτι από τα νεύρα έμεινα άυπνος μέχρι τις 6:30 το πρωί... Πάλι καλά που δεν είχα προλάβει να κλείσω τα εισιτήρια του τρένου για Λονδίνο όπως είχα σκοπό... Ε, δεν πειράζει, είπαμε, με τα λεφτά που θα εξοικονομήσω από το ότι δεν θα πάω τελικά στους Ολυμπιακούς θα πάρω 3DS XL, να αντικαταστήσει το χοντροDS-άκι που έχει φάει τετραψήφιο αριθμό ωρών χρήσης αυτά τα περίπου 7 χρόνια που το έχω...
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Απάντηση