The "coming home" meAting

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Maddog »

Λοιπόν, σύμφωνα με τις τελευταίες φήμες, θα πάρω άδεια και θα είμαι Ελλάδα 1-14 Οκτωβρίου. :)

Επειδή μου έχουν λείψει οι άθλιες μούρες σας αλλά ΚΑΙ έχουμε αιώνες να οργανώσουμε οποιαδήποτε συνάντηση, προτείνω να αρχίσουμε να οργανωνόμαστε. Επειδή έχω άπειρα πράγματα να κάνω, καλό είναι να ξέρω αν υπάρχει ενδιαφέρον αλλά και να το εντάξω στο δικό μου καρνέ.
Καθώς μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να διαθέσω Παρασκευή ή Σάββατο, η πρόταση μου είναι για την Κυριακή 12 Οκτωβρίου, με ώρα έναρξης κατά τις 5. Usual place, Καλλιθέα-Πλατεία Κύπρου. Σόρι για τον "φασισμό" ημέρας/ώρας/μέρους που γίνεται για δική μου διευκόλυνση αλλά αν κάποιος θέλει, ας το ζορίσει λίγο γιατί η επόμενη "γύρα" μπορεί να είναι πολύ καιρό μετά. Θα χαρώ πολύ να σας δω ξανά παλιόπαιδα! (και κανάς νεότερος να φανεί, δεν με χαλάει καθόλου...). Χεράκια;;;

ΥΓ: οι καφέδες θα είναι δικοί μου σε κάθε περίπτωση. :pac: :pac: :pac:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
dukepapas
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 12 Φεβ 2006 11:34

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από dukepapas »

Δεν το κανεις σουβλακια καλυτερα!!!!! χαχα καλο θα ηταν να βρεθουμε να γνωρισουμε και ολα τα παιδια που μας εχουν βοηθησει κατα καιρους με την γνωση τους και την υπομονη τους......
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

Το πιθανότερο είναι να δουλεύω απόγευμα αλλά κάτι θα κάνω για να έρθω. Έχει πολύ καιρό να γίνει συνάντηση αλλά και θα χαρώ να τα πούμε από κοντά. :D

Count me In :D
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από GeoAnas »

...και εγώ θα χ3ζ@μουν από χαρά να σε δω ξανά (γέρος άνθρωπος γαρ :lol: ) αλλά που τέτοια τύχη ....
Ελπίζω σε μακρά τηλεφωνική επικοινωνία (πάω να βάλω μονάδες από τώρα) :lol:

Με το καλό να έρθεις doc !! :wink:
Άβαταρ μέλους
manos426f
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2009 13:41

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από manos426f »

Θα είμαι εκεί Doc. :wink:
Επισκεφτείτε την πιο φρέσκια προσπάθεια στο χώρο των ελληνικών PC games/hardware sites, στη διεύθυνση www.Ragequit.gr
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από ambu_dare »

Θα φάμε κιόλας μετά; Άμα είναι να αρχίσω να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... :twisted:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από theoritikos »

Πόσο τυχαίο? Συμπίπτει με τον δικό μου ερχομό στην Αθήνα :D
Δεν πρόκειται να το χάσω :)
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από xalia »

Μετά τα απαραίτητα notifications απο fb έρχομαι να δηλώσω και εγω τη συμμετοχή μου :wink:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Maddog »

ambu_dare έγραψε:Θα φάμε κιόλας μετά; Άμα είναι να αρχίσω να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... :twisted:
Δεν ξέρω αν θα υπάρχει χρόνος και για μάσα, αλλά μπορούμε να το προσπαθήσουμε... :wink:
Ενημερώθηκε και ο Badge, Sonic, Getta Robo, Pooky. Κανένας άλλος ενδιαφερόμενος; Εννοείται οι ήδη συμμετέχοντες μπορείτε να το πείτε και σε άλλους που έχετε τηλέφωνο ή άλλη επαφή. Το ξέρω ότι πολλοί μπαίνουν στο mame.gr μια φορά τον μήνα πλέον...
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
manos426f
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2009 13:41

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από manos426f »

Maddog έγραψε:Δεν ξέρω αν θα υπάρχει χρόνος και για μάσα, αλλά μπορούμε να το προσπαθήσουμε... :wink:
Κατά πάσα πιθανότητα γύρω στις 18:45 θα πρέπει ν' αποχωρήσω λόγω δουλειάς, αλλά στην περίπτωση που τελικώς δε χρειαστεί κάτι τέτοιο (παίζεται...), θα είμαι μέσα και για μάσα :D
Επισκεφτείτε την πιο φρέσκια προσπάθεια στο χώρο των ελληνικών PC games/hardware sites, στη διεύθυνση www.Ragequit.gr
Άβαταρ μέλους
Badge
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 26 Απρ 2004 22:01
Τοποθεσία: Patissia, Athens
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Badge »

Κι εγώ μέσα. Υπόψιν ότι έχουν ανοίξει αρκετά φαγάδικα στην Καλλιθέα τα οποία μπορούν να φιλοξενήσουν και να ικανοποιήσουν τις ορέξεις μας. Θα σας έχω διάφορες προτάσεις την Κυριακή και μπορούμε να διαλέξουμε. Το σίγουρο είναι πάντως ότι δε θα φύγουμε νηστικοί :D
[size=75]A knight is sworn to valor, his heart knows only virtue, his blade defends the helpless, his might upholds the weak, his word speaks only truth, his wrath undoes the wicked.- [i] Knight's Code[/i][/size]
Άβαταρ μέλους
dukepapas
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 12 Φεβ 2006 11:34

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από dukepapas »

Και καλα οι παλιοι εμεις που δεν ξέρουμε κανενα πως θα σας αναγνωρίσουμε θα φέρω και την κσμπινα μαζι μου? :lol:
Άβαταρ μέλους
Karnov
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2005 20:11
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Karnov »

Ωραία ιδέα.

Θα έρθω αλλά να έρθει και ο τρελο-Σερραίος ο metal-κάν-τηνα. sorry candyman. :D
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

dukepapas έγραψε:Και καλα οι παλιοι εμεις που δεν ξέρουμε κανενα πως θα σας αναγνωρίσουμε θα φέρω και την κσμπινα μαζι μου? :lol:
θα δεις τη φάτσα μου Χρήστο :D
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: The "coming home" meAting

Δημοσίευση από metalcandyman »

Karnov έγραψε:Ωραία ιδέα.

Θα έρθω αλλά να έρθει και ο τρελο-Σερραίος ο metal-κάν-τηνα. sorry candyman. :D
Μακαρι να μπορουσα να ρθω φιλαρακι γιατι τοσα χρονια που τα λεμε με ολα τα αλανια εδω μεσα η απο καποιο αλλο forum η ζηλια με την καλη εννοια με τρωει καθε φορα που γεινεται συναντηση και γω ξερω πως δεν μπορω να ρθω γιατι μπορει ολους εσας να σας βολευει σαββατοκυριακο αλλα εμενα με βολευουν καθημερινες.Σαββατοκυριακα δεν εχω ευκαιρια ουτε για κατουρημα να παω οχι να ρθω αθηνα :D Τουλαχιστων βγαλτε καμια φωτογραφια και ποσταρετε την σαυτο το θεμα να γουσταρουμε.

Επειδη εχουμε καιρο να τα πουμε φιλαρακι karnov επαιξες το demo απο το εξαιρετικο Ghosts'n Goblins 2 που φτιαχνεται απο εναν πολυ μερακλη τυπο; Δεν πιστευω να μην το εχεις παρει χαμπαρι.
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
Απάντηση