MAME 0.189

Τα θέματα της κεντρικής σελίδας και τα σχόλια τους.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από metalcandyman »

Ευχαριστω πολυ φιλος για της πληροφοριες και το Link ακου εκει 512GB συνολικα εχει ξεφυγει το πραγμα.Τελως παντων μετα απο ενα ψαξιμο που εκανα απο την 0.148 μεχρι και την 0.189 στο Link που εβαλες τα παιχνιδια που εγιναν working και θα με ενδιεφεραν δεν ειναι ουτε 10 οποτε μπορω να ζησω και χωρις αυτα και παραμενω στης παλαιοτερες εκδοσεις που εχω και ειμαι τζαμι.
Άβαταρ μέλους
Ace
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2007 00:01

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από Ace »

...και εδώ μια playlist, με όλα τα παιχνίδια που προστέθηκαν από το ΜΑΜΕ 0.169 και ύστερα:

https://www.youtube.com/watch?v=h_gfDQd ... gDSe7wJ2ol
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από nikos »

[quote="metalcandyman"]Ευχαριστω πολυ φιλος για της πληροφοριες και το Link ακου εκει 512GB συνολικα εχει ξεφυγει το πραγμα.Τελως παντων μετα απο ενα ψαξιμο που εκανα απο την 0.148 μεχρι και την 0.189 στο Link που εβαλες τα παιχνιδια που εγιναν working και θα με ενδιεφεραν δεν ειναι ουτε 10 οποτε μπορω να ζησω και χωρις αυτα και παραμενω στης παλαιοτερες εκδοσεις που εχω και ειμαι τζαμι.[/quote]

Kαι γιατι δεν κατεβαζεις μονο αυτα,και την 189,να τελειωνεις,εχοντας σε αυτην τα νεα μονο?
Δεν ειναι προβλημα να εχεις σε ενα φακελο και μια αλλη εκδοση....
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από metalcandyman »

@ Ace Ωραιος φιλαρακι πολυ χρησιμο το βιντεακι αυτο.

@ nikos Ναι δεν εχεις αδικο σαυτο που λες απλα βαριεμαι να τα ψαχνω ενα ενα και να τα προσθετω ενω ολη η εκδοση πληρης ειναι σαφως πιο ευκολη δουλεια για κατεβασμα αλλα δεν με ενδιαφερει να φαω αλλα 500 και GB (ασε που πρεπει να αγορασω και αλλον σκληρο καποια στιγμη γιατι εχω 20 σκληρους γεματους με ελληνικες και ξενες σειρες σειρες) σε καποιον σκληρο την στιγμη που με καλυπτουν απολυτα οι εκδοσεις που εχω.Θα την ψαξω ομως την δουλεια και οποια παιχνιδια απο αυτα που με ενδιαφερουν δεν μπορεσω να τα βρω θα τα ποσταρω σαυτο το θεμα και οποιος συναγωνιστης μπορει ας βοηθησει.
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από nikos »

Aν ξερεις τα ονοματα ,μπορεις να τα κατεβασεις ενα ενα ,απο το pleasuredom,απο το αρχειο mame roms split....
dasonomos
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 10 Φεβ 2011 17:52

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από dasonomos »

[quote="GeoMan"]

Με τα υπολοιπα roms δεν θα εχεις προβλημα, μονο με οσα σου λειπουν. Γιατι δεν τα κατεβαζεις απο το post του Maddog για να τα εχεις ολα σωστα?[/quote]

Eυχαριστως, αρκει να μου δειξεις το σωστο λινκ με το τορεντ. Χρειαζεται εγγραφη σε νεο φορουμ?
Μηπως υπαρχουν προβληματα και ασυμβατοτητες επειδη θα ειναι τορεντ αλλου τρακερ?
dasonomos
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 10 Φεβ 2011 17:52

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από dasonomos »

Δυο ερωτησεις ακομα,

Μονο μια θεση για save state εχει το 189? ή μηπως μονο μια θεση εχει το συγκεκριμενο game που δοκιμασα?

Παρατρηρω οτι οι τελευταιες εκδοσεις εχουν μεγαλο μεγεθος, η 189 εχει 236ΜΒ. Ποια ειναι τα αρχεια που μπορουμε να σβησουμε αφοβα ωστε να απαλλαχτουμε απο το περιττο βαρος?
Άβαταρ μέλους
Ace
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2007 00:01

Re: MAME 0.189

Δημοσίευση από Ace »

Σε περίπτωση που σε κάποιον ξέφυγε, πλέον στο MAME, έχουμε και αυτό:
Συνημμένα
gnw_dm53.png
gnw_dm53.png (181.78 KiB) Προβλήθηκε 2634 φορές
Απάντηση