OutRun 2006 Coast 2 Coast για PS2-PSP-PC

PC, Xbox/360, XboxOne, PS3, PS4, Wii, WiiU, PSP/PSVita, GP2X, DS/3DS κτλ Συζήτηση για όλα τα τρέχοντα ή πιο πρόσφατα συστήματα παιχνιδιών.

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Τα κατάφερα και το βρήκα το παιχνίδι. Όσο ασχολήθηκα μαζί του, έμεινα πολύ ενθουσιασμένος. Στο gamefaqs όμως, υπάρχουν κάποιοι που ανακάλυψαν τραγικά bugs (οδήγηση μέσα σε βράχια κλπ).
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Η αλήθεια είναι πως όταν πέφτουν οι μετεωρίτες στο δρόμο πολλές φορές το αυτοκίνητο χοροπηδά επάνω τους (αλλά δεν περνά από μέσα)! Εκτός τούτου, δεν είναι Simulator, είναι η εξέλιξη του πιο addictive racing game που γνωρίσαμε τότε που είμασταν παιδιά! :D
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Πες τα whacker :wink:
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Με μεγαλύτερη καθυστέρηση από ότι υπολόγιζα :oops: το έχω πλέον στα χέρια μου στην PC version! Αγοράστηκε στο Media Markt για 9.99 ευρώ (εξαιρετική τιμή για ένα παιχνίδι λίγων μηνών νομίζω!)

Εντυπώσεις: όποιος αρέσκεται σε arcade racers να το αγοράσει άμεσα, ειδικά σε αυτή την τιμή δεν υπάρχουν δικαιολογίες! Από τα λίγα πλέον παιχνίδια που προσφέρονται για ένα γρήγορο fix. Τα γραφικά είναι εξαιρετικά και η κίνηση ομαλή. Ακόμα και στην Geforce 5600 που έχω (την δίνει για minimum requirement) παίζει σε 1280x1024 με την πρώτη βαθμίδα anti-aliasing ομαλότατα. Το βασικό πρόβλημα είναι ο χειρισμός αν παίζεις με keyboard (μόνο ελαττώνοντας το sensitivity πάρα πολύ δεν θα πηδάει η Ferrari αριστερά -δεξιά σαν κατσίκι) αλλά αν έχετε τιμόνι ή τουλάχιστον joypad δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το διασκέδασα πολύ και νομίζω ότι θα έχει για καιρό μια θέση στον δίσκο μου!

Maddog's official seal of approval :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Εικόνα

ΕΓΓΥΗΣΗ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

Και στο psp το παιχνιδι ειναι απλα ΚΟΡΥΦΑΙΟ! :ok: :yahoo: :biggrin:

Καταπληκτικη μεταφορα και τρελο κολλημα ποσο μαλλον που μπορεις να το απολαυσεις και οπουδηποτε!

Οπως εγω που το ελιωσα στη δουλεια :wink:
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

Μπορεί να έχει περάσει λίγος καιρός απο τότε που βγήκε στο xbox, ακόμα ασχολούμαι με το εν λόγω παιχνίδι.
Με την ευκαιρία, έχει καταφέρει κανείς να τελειώσει όλες τις αποστολές στο outrun missions? Έχω κολλήσει εδω και πολύ καιρό σε κάποιες. :?
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

:lol:

ο κολλητος μου (την ξερει την περιπτωση ο pyjamarama) τερματισε στο XBOX το εν λογω παιχνιδι σε 72 (συνεχομενες) ωρες - καταναλωνοντας 8 οικογενειακες πιτσες, 3 κουβαδες φυστικια (Αραπικα) ενα βαρελι cokes coλες (Light) και 3 gamepads (τα 2 πρωτα κατεληξαν ως λεκεδες στον απεναντι τοιχο)....


Φιλε μου Theoritike σου ευχομαι καλη επιτυχια :lol:
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

paspartoo έγραψε::lol:

ο κολλητος μου (την ξερει την περιπτωση ο pyjamarama) τερματισε στο XBOX το εν λογω παιχνιδι σε 72 (συνεχομενες) ωρες - καταναλωνοντας 8 οικογενειακες πιτσες, 3 κουβαδες φυστικια (Αραπικα) ενα βαρελι cokes coλες (Light)


Φιλε μου Theoritike σου ευχομαι καλη επιτυχια :lol:
Ωχ κατάλαβα :lol: και να σκεφτείς έχω φτάσει κάπου στην μέση!
paspartoo έγραψε:και 3 gamepads (τα 2 πρωτα κατεληξαν ως λεκεδες στον απεναντι τοιχο)..
Εχω φτάσει σχεδόν σε αυτό το σημείο αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό! Στο Ninja gaiden είχα τσαντιστεί τόσο που άφησα σημάδι στον τοίχο απο το χειρηστίριο!
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

Μονο μια συμβουλη προκειμενου να καταφερεις να το τερματισεις:

"May the Force be with you" Λουκ Σκαιγ..εεε..Theoritike!!!! :wink:
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
TallMan
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: 30 Απρ 2006 01:06
Τοποθεσία: Καπου μεταξυ Θεσσαλονικης Αθηνας Πατρας

Δημοσίευση από TallMan »

theoritikos έγραψε: Στο Ninja gaiden είχα τσαντιστεί τόσο που άφησα σημάδι στον τοίχο απο το χειρηστίριο!
Προσοχη με αυτο το ρημαδι το χειριστηριο του xbox γιατι ανετα μπορεις να στειλεις κανεναν στο νοσοκομειο

η ακομα χειροτερα
':angel:' ':angel2:'
Nα'χα αλλο ενα δεκαρικο!Μου τελειωσαν τα credit!

My animals slow! ;)

F1 πιστα στην Ελλαδα ρεεεεε!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

Δημοσίευση από theoritikos »

TallMan έγραψε:
theoritikos έγραψε: Στο Ninja gaiden είχα τσαντιστεί τόσο που άφησα σημάδι στον τοίχο απο το χειρηστίριο!
Προσοχη με αυτο το ρημαδι το χειριστηριο του xbox γιατι ανετα μπορεις να στειλεις κανεναν στο νοσοκομειο

η ακομα χειροτερα
':angel:' ':angel2:'
Έχεις δίκιο, το χειρηστίριο είναι τόσο χοντρό και μεγάλο που μπορεί να βγάλει κανα μάτι εύκολα (φυσικά μηλάω για το παλιό όχι το s controller!)
Άβαταρ μέλους
pooky(1)
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 572
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2006 14:45
Τοποθεσία: Skyrim.

Δημοσίευση από pooky(1) »

Το παιχνίδι είναι άπαιχτο. Σου δίνει την παλιά αίσθηση που πιστεύω ότι παραμένει αναλλοίωτη.

Αν και δεν το παίζω με τιμόνι παρά με το πληκτρολόγιο φαντάζομαι την άίσθηση με την τιμονιέρα..........
14-06-1984 ----- 14-06-2011. 27 years of gaming!
Απάντηση