Τροπολογία 3037/2002

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Τροπολογία 3037/2002

Δημοσίευση από Whacker »

Επειδή πέρασε στα ψιλά των εφημερίδων και ίσως δεν το πήραμε τόσο σοβαρά όσο του πρέπει... Διαβάστε την τροπολογία που κατέθεσε η Ελλάδα στην Ευρώπη για τον 3037/2002 εδώ...
Απόψεις, σχόλια, κατακεφαλιές, κουτουλιές... όλα δεκτά. :evil:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Δημοσίευση από nikos »

Φιλε λυπαμαι αλλα νομιζω,οτι ζεις σε αλλη χωρα!Εισαι αιθεροβαμων που ελεγε ο αντρεας παπαντρεου !

Δεν ειναι θεμα νομων,ουτε λογικης!Ειναι καθαρα θεμα μεγαλων συμφεροντων!

Τα καζινο που τοσο πολυ προσεχει η κυβερνησαρα μας[πρασινη -μπλε εγω για ενα ενιαιο πραμμα την βλεπω],δεν θελουν ουτε ενα σεντς να φευγει απο αυτους!αρα τα ηλεκτρονικα θα απαγορευονται,οσο αυτοι πονηρευονται οτι ετσι θα βρεθουν καποιοι που θα τα μετατρεπουν σε κουλοχερηδες!

Τα καζινο,το στοιχημα και ολος ο ανηθικος τζογος διαφημιζονται με καθε τροπο,γιατι ετσι συμφερει!εκει προφανως δεν πανε μεροκαματιαρηδες,απλοι ανθρωποι να χασουν τα λεφτα τους!ΕΚΕΙ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ 'ΗΜΕΤΕΡΑ" ΧΕΡΙΑ!ενω στις λεσχες γινεται διαφθορα,λες και εκει μεσα πηγαινανε "ανυποψιαστοι και αθωοι"!

Αστο παλληκαρι μου,απλα με μια λεξη ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ!

Το κρατος σημερα ειναι ο μοντερνος ρομπεν των δασων!η μαλλον ο ΤΟΜΠΕΡΝ των λαων!δηλαδη τα παιρνει απο τους κακους πολιτες και τα δινει στους αθωους πλουσιους! :evil:
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
kesk
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 28 Δεκ 2004 16:32

Δημοσίευση από kesk »

Τα εχουν παιξει οι τυποι που μας κηβερνουν.Τι βλακειες κανουν και μετα ψαχνουν να τους ψηφισουμε και τα καζινο πλουτιζουν πιο πολυ.Να αντισταθουμε πιο πολυ????? :evil:
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Θέλουν τουλάχιστον κλωτσιές... ΟΠΟΙΟΣ και να κυβερνά τις ίδιες αηδίες βλέπουμε. :(
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Fotis_KFOR
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 748
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004 00:55
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis_KFOR »

Δυστυχώς έτσι είναι Whacker τα πράγματα... αυτό το νόμο τον έχω σιχαθεί όπως και τους "έξυπνους" πολιτικούς μας που μας κάνουν ρεζίλι διεθνώς και το μόνο που κοιτάνε είναι η τσέπη τους :evil:
Άβαταρ μέλους
Commando
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 19 Ιουν 2004 10:42
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Commando »

nikos έγραψε:Τα καζινο που τοσο πολυ προσεχει η κυβερνησαρα μας[πρασινη -μπλε εγω για ενα ενιαιο πραμμα την βλεπω],δεν θελουν ουτε ενα σεντς να φευγει απο αυτους!αρα τα ηλεκτρονικα θα απαγορευονται,οσο αυτοι πονηρευονται οτι ετσι θα βρεθουν καποιοι που θα τα μετατρεπουν σε κουλοχερηδες!
Πολύ φυσικό φίλε μου!
Τα καζίνο δεν ανήκουν σε Έλληνες.
Ενώ τα καφενεία στα οποία μετατρέπουν τα ηλεκτρονικά σε κουλοχέρηδες ανήκουν σε Έλληνες.
Εννοείται ότι δεν πρόκειται να αφήσουν ποτέ τον κάθε Έλληνα ιδιοκτήτη καφενείου να πάρει έστω και 0,00001% από τα κέρδη των ιδιοκτητών καζίνο , οι οποίοι επαναλαμβάνω ότι δεν είναι Έλληνες και ανήκουν όλοι σε ένα και μοναδικό έθνος σε ολόκληρο των πλανήτη. Τι περιμένεις δηλαδή να αφήσουν το κάθε τυχαίο να πάρει το ψωμί του ... περιούσιου λαού;

Υ.Γ. Ένα σχετικό googlισμα θα δώσει πληροφορίες.
Commando+Ghosts 'n' Goblins for Ever !!!
Απάντηση