Project: Μετάφραση Secret of the Monkey Island

H μεγαλύτερη Greek Translation Team !
http://www.greekroms.net

Συντονιστές: Maddog, Whacker, Vag, Giama

Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

μπράβο!!!! πρέπει να το δοκιμάσω (το πότε είναι μια άλλη ιστορία...)
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Giama
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: 04 Σεπ 2004 10:12
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giama »

Δεν πρόλαβα ακόμα να το δοκιμάσω, από τις εικόνες και μόνο όμως φαίνεται εξαιρετική δουλειά!

Θερμά συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα!


Θα βγάλουμε ανακοίνωση στο greekroms.net, θέλεις να κάνουμε και mirror το patch και να το βάλεις ως δεύτερο link και στο post στο insomnia; Ή να βάλω link απευθείας για το rapidshare [ή για το συγκεκριμένο post στο insomnia]; Ό,τι θέλεις!
Άβαταρ μέλους
Vrohopoios
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2005 01:53
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευση από Vrohopoios »

Μπράβο παιδιά!!! :clapping: :clap: :dance:

Πολύ καλή δουλειά!!! :ok: :victory:
Praetorian
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 20:47

Δημοσίευση από Praetorian »

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια!

Giama, θα ήταν υπέροχο για μας να έχουμε ένα mirrored download για το Patch. Ήθελα να αφήσω λίγο χρόνο, για να το δοκιμάσει ένας ικανός αριθμός ατόμων, και να μου δώσουν feedback -μήπως κάτι δεν πήγαινε καλά με την εγκατάσταση του patch-, ώστε να το διορθώσω άμεσα (εξού και το κεντροποιημένο link στο insomnia). Θεωρώ ότι είμαστε ok πια, και ότι η παρούσα έκδοση είναι οριστικά stable.
Michelle? Honey, I'm home... What the hell ?!?!
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Mirrored by yours trully
http://www.mame.gr/files/misc/Monkey_Is ... h_1_00.zip
btw Επειδη έχω hotlink protection έχω βάλει tο insomnia.gr σαν trusted οπότε αν θέλεις να βάλω και κάποιο άλλον domain απλά πες μου.
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Άβαταρ μέλους
Giama
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: 04 Σεπ 2004 10:12
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giama »

Έτοιμο, πρόσθεσε κι αυτό στα mirrors λοιπόν:
http://www.greekroms.net/files/Monkey_I ... h_1_00.zip

Θα βγάλω και ανακοίνωση στο site σήμερα.



Υ.Γ. Και προφανώς θα είναι μεγάλη μας χαρά να φιλοξενήσουμε και όποιο άλλο project σας. Νομίζω μόνο στο Grim Fandango έχουμε βάλει mirror, μπορούμε να βάλουμε για όλα. Για την ώρα τα αφήνουμε στην κεντρική σελίδα, θα φτιάξω κάποια στιγμή και δικό σας section στη σελίδα με τα downloads (να'χα χρόνο ρε γμτ).
Μπορώ να σου δώσω και χώρο για να ανεβάζετε μόνοι σας τα αρχεία ή για να φτιάξετε δικό σας site για τις κυκλοφορίες σας (ό,τι θες.greekroms.net ή και να βάλετε δικό σας domain).

Ενημέρωσέ με αν σε ενδιαφέρει κάτι από αυτά που ανέφερα ή αν έχεις κάποια άλλη ιδέα για το πώς θα μπορούσαμε να βοηθήσουμε.
Praetorian
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 20:47

Δημοσίευση από Praetorian »

Ευχαριστώ πολύ Giama !!! :)

Όλα όσα προτείνεις ακούγονται πολύ ενδιαφέροντα! Θα ήταν πολύ καλό να έχουμε ένα δικό μας χώρο για site και downloads στο domain του greekroms.net. Αυτό ίσως θα έδινε και ένα πιο επίσημο χαρακτήρα στα project μας και μια κεντρικοποιημένη οργάνωση των νέων μεταφράσεων.

Εγώ, αυτή την περίοδο -και μέχρι το νέο έτος- είμαι στρατιώτης (μόλις έκλεισα δίμηνο), και εδώ (στη μονάδα) τα πράγματα είναι αρκετά σκούρα. Σκούρα δηλαδή σε σημείο να έχω ελάχιστο ελεύθερο χρόνο -που δε θα νυστάζω και θα μπορώ να είμαι παραγωγικός(!).
Ελπίζω να αλλάξει η κατάσταση σύντομα (γιατί έχω και αμετάθετο πανάθεμά με :evil: ) και να μπορέσουμε να συνεννοηθούμε για τα περαιτέρω.
Michelle? Honey, I'm home... What the hell ?!?!
Άβαταρ μέλους
Giama
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: 04 Σεπ 2004 10:12
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giama »

OK, όποτε θέλεις/μπορείς πες μου. Και αν σκεφτείς ο,τιδήποτε άλλο το μελετάμε κι αυτό.
Απάντηση