Mame 0.145u5/MameUI 0.145u5

Τα θέματα της κεντρικής σελίδας και τα σχόλια τους.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Mame 0.145u5/MameUI 0.145u5

Δημοσίευση από Maddog »

Εικόνα

Όπως βλέπεις ΚΑΙ σε αυτό το post σου βγάζει disabled τα BBCode και εικονίδια. Λογικά στα προηγούμενα post (αυτά που κάνατε χτες το βράδυ) θα πρέπει να λειτουργεί σωστά γιατί το διόρθωσα manually σε κάθε post. Δοκίμασε σε εκείνα αν μπορείς να έχεις πχ σωστό quote. Αλήθεια, επεξεργασία στο post σου μπορείς να κάνεις ή έχεις και σε αυτό πρόβλημα; Α, επίσης σε εμένα έχει ενεργή την εμφάνιση υπογραφής (ticked) ενώ σε εσένα όχι...

Δες στο Πίνακας Ελέγχου Μέλους->Ρυθμίσεις κοινότητας->Επεξεργασία Επιλογών Δημοσίευσης τι είναι ρυθμισμένο και αν κάποια δεν είναι σωστά, άλλαξε τα εκεί. Αν είναι σωστά κάνε μια επαναφορά defaults καλού-κακού.

Δεν έχω admin rights και δεν μπορώ να δω/πειράξω τίποτα στους λογαριασμούς σας. Αν το πρόβλημα επιμείνει, ανοίξτε ένα ξεχωριστό topic (ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ για να φαίνεται!) μπας και το δει ο Brainkiller κάποια στιγμή... :|
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Mame 0.145u5/MameUI 0.145u5

Δημοσίευση από metalcandyman »

Και σε μενα τα ιδια Doc δεν εχω εικονιδια αλλα αν ειναι μονο σαυτο το θεμα τοτε no problem.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Mame 0.145u5/MameUI 0.145u5

Δημοσίευση από Maddog »

Έκανα μία ψακτική και βρήκα αυτό. Αν είναι έτσι, μάλλον θα χρειαστεί επέμβαση του Προέδρου. :evil:
Τουλάχιστον φαίνεται να υπάρχει λύση, απλά δεν μπορώ εγώ να κάνω τίποτα.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Απάντηση