Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από metalcandyman »

Aλανια εχω μια απορια και θελω την βοηθεια σας.To πρωτο World Rally ειναι το αγαπημενο μου ραλακι στα ηλεκτρονικα αλλα και το world Rally 2 το γουσταρω επισης πολυ.Εχω την εκδοση 0.147 και ασχετα που δεν ασχολουμαι μαυτην και παιζω με παλαιοτερες εκδοσεις γιατι δεν γουσταρω το θεμα που εχω με το Bilinear Filtering εχω μια απορια.Το World Rally 2 μπορουμε να το παιξουμε η οχι;Η Rom που ειχε το πακετο δεν παιζει και καποιες αλλες που κατεβασα δεν παιζουν και αυτες.Εχει εξομοιωθη το συγκεκριμενο παιχνιδι η οχι ακομα και απλα υπαρχει και αν μπορουμε να το παιξουμε κανονικα ας με πει καποιος που μπορω να βρω την σωστη Rom για την 0.147.
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από Maddog »

To World Rally 2 (όπως και τα πιό πολλά από τα υπόλοιπα παιχνίδια της Gaelco) έχει πολύ ζόρικο protection που δεν είναι emulated, οπότε και δεν λειτουργεί.
Σε κάποιες παλιότερες εκδόσεις του ΜΑΜΕ ήταν "playable" αρκεί να μην τρακάριζες, αλλά ποτέ δεν μπορούσες να το παίξεις κανονικά.

Μπες και εσύ στο κλαμπ του nikos που κλαίγεται εδώ και χρόνια για τα unemulated παιχνίδια της Gaelco. :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από metalcandyman »

Ωραια τοτε.Εγω ηθελα να ξερω αν μπορουμε να παιξουμε το παιχνιδι και αφου δεν μπορουμε τοτε no problem.Ας περιμενουμε μηπως καποτε μπορεσουμε να το παιξουμε :D
Ευχαριστω Doc.
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Re: Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από nikos »

Maddog έγραψε:To World Rally 2 (όπως και τα πιό πολλά από τα υπόλοιπα παιχνίδια της Gaelco) έχει πολύ ζόρικο protection που δεν είναι emulated, οπότε και δεν λειτουργεί.
Σε κάποιες παλιότερες εκδόσεις του ΜΑΜΕ ήταν "playable" αρκεί να μην τρακάριζες, αλλά ποτέ δεν μπορούσες να το παίξεις κανονικά.

Μπες και εσύ στο κλαμπ του nikos που κλαίγεται εδώ και χρόνια για τα unemulated παιχνίδια της Gaelco. :wink:

Ολοι ειναι ευπροσδεκτοι στο τεραστιο (καλα 2 ειμαστε μεχρι στιγμης εδω μεσα) κλαμπ του Gaelco project! :lol:
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Re: Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από grip »

Βάλτε και μένα μέσα να γίνουμε τρεις.Μέ τόσους ιδρύθηκε και η φιλική εταιρεία,οπότε εμείς μέχρι και συμβούλιο κάνουμε. :lol: :lol: :lol:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
nikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: 17 Απρ 2004 10:10

Re: Aπορια σχετικα με το World Rally 2

Δημοσίευση από nikos »

grip έγραψε:Βάλτε και μένα μέσα να γίνουμε τρεις.Μέ τόσους ιδρύθηκε και η φιλική εταιρεία,οπότε εμείς μέχρι και συμβούλιο κάνουμε. :lol: :lol: :lol:
Three is crowd! :lol:
ΤΑ ΜΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΛΗΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ,ΑΦΟΥ ΕΞΟΜΟΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ "ΤΙΜΗΜΕΝΑ" ΤΑ GAELCO! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εικόνα
Απάντηση