Νέα "Δάφνη"

Άλλοι Arcade emulators πχ. Kawaks, FBA, Nebula, Zinc, Daphne κλπ

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker

Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Έτσι, έτσι...καλά σε κατάλαβε ο pepinos, παππούλη! :lol: :lol: :lol:

PS1: ΠΟΤΕ δεν σχολίασα την γκόμενα του γείτονα (όλες κωλόγριες είναι εδώ γύρω ρε γμτ...)
PS2: μην ξαναμιλήσεις για σκουληκότρυπες ή οτιδήποτε άλλο έστω και αμυδρά σχετικό με Φυσική, γιατί θα καταληφθεί το topic από τον Whacker με τον Astral_Cloud και τότε θα καταλάβεις τι σημαίνει πραγματικά να ξεφτιλίζεται πλήρως ένα topic! :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Παιδιά ο "ΠΑΠΟΥΛΗΣ" είναι μόλις 30+ νομίζω ότι υπάρχουν και μεγαλύτεροι εδώ μέσα και να μην κρύβονται πίσω από ονόματα όπως: JUST 18, ΑΒΑΔΙΣΤΗ 18αρα ΑΓΑΛΜΑ ΑΠΟ ΕΒΕΝΟ Κ.ΛΠ

Καλό σας Σαββατοκύριακο, τα λέμε την Δευτέρα. (Πληρώνει το αφεντικό στην δουλειά).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ambu_dare την 30 Νοέμ 2005 17:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasoulhs »

paspartoo έγραψε:....and we have a winner :lol:




(παντως δεν ειπα οτι θα ειναι δωρεαν... :P :P :P :P :P )
Αν ο νικητής είμαι εγώ (εμπρός καλό μου ειμαί-βάση-δεδομένων.com) δεν το αξίζω το σετ. Είτε τζαμπαντάν, είτε όχι!

Είμαι πολύ μικρότερος από κάτι τριανταφεύγα που υπάρχουν εδώ.
Και φυσικά ούτε την παλαβιάρα ξέρω, ούτε τη σειρά που έπαιζε.

Άσε που μπορεί να μη ξέρεις να γράφεις DVD. Αν δεν είναι από τον γαβ-γαβ δε λέει!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Εννοειται οτι το mastering θα το κανει ο (γαβ γαβ) Maddog , ειναι μονοδρομος η επιλογη του στην περιπτωση που θες να βαλεις σε 2 dvd υλικο για 3 ... :lol:

Οσο για τον Αγνωστο Πολεμο ειναι το παλιοτερο ολων - αλλα μια και αναφερθηκε, το Λουνα Παρκ ειναι κομματι της αλυσιδας " Γειτονια", "Λουνα Παρκ" , "Δρομος" που χαλαγαν κοσμο τοτε.

Οσο για την "παλαβιαρα" ... :roll: ... μαζι με την Ελιζαμπεθ Μοντγκομερι του "Ανθρωπου απο την Ατλαντιδα" ηταν μακραν οι ομορφοτερες πρωταγωνιστριες της δικαναλης tv... ( η συλλογη παντως ειναι τσαμπα dont worry :wink: )
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

dragons lair

Δημοσίευση από ambu_dare »

Καλή σας μέρα.

Από ότι βλέπω, όλοι περνάνε μία χαρά τα Σαββατοκύριακα, μιας και νεκρώνουν όλα τα topics. Μετά από ένα δύσκολο Σαββατοκύριακο, Γ.....Ω τα τελευταία ΣΚ κουράζομαι τόσο πολύ που εύχομαι να έρθει η Δευτέρα να έρθω στην δουλειά για να ξεκουραστώ.

Υπάρχει εν τέλει κανείς να μου πεί, που θα βρώ roms για την daphne (αχ αυτή η dapnhe), και πως θα παίξω επιτέλους το DRAGONS LAIR?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ambu_dare την 30 Νοέμ 2005 17:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
chrifile
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 09 Φεβ 2005 16:49

Δημοσίευση από chrifile »

www.eggmansworld.com
αν θεσ απο εδώ αλλα θα τα πληρώσεις!Και να σου πω την αλήθεια ειναι ο ποιό γρήγορος τρόπος να τα πάρεις όλα τα αρχεία (μιλάμε για τα mpeg-files)!Τα roms (που ειναι ισα ισα 100kb το ένα game)θα τα βρείς στο http://www.dragonslairproject.com/tech/
Απάντηση