Οταν απο το μεσημερι εχεις κατεβασει ενα καρο μπυρες και η νοσταλγια εχει βαρεσει κοκκινο

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
metalcandyman
PacGrand Master
PacGrand Master
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 12:12
Τοποθεσία: Σερρες

Οταν απο το μεσημερι εχεις κατεβασει ενα καρο μπυρες και η νοσταλγια εχει βαρεσει κοκκινο

Δημοσίευση από metalcandyman »

Πριν λιγη ωρα μπηκα στο σπιτι μετα απο ντερλικωμα σε ταβερνα με φιλαρακια με δεκαδες σουβλακια και δεκαδες μπυρες απο το μεσημερι.Κλασσικη μου ωρα λοιπον για να παιξω και μερικα παιχνιδακια στο mame οπως καθε βραδυ αλωστε αλλα πριν απο αυτο επιβαλλεται μια βολτουλα απο το mame.gr ετσι απλα για να δω την εικονα του forum και να παρω μυρωδια οπως σχεδον καθε μερα.Αλλοι ειναι μελη απο τα σπαργανα εγω ειμαι μελος απο το 2011 αλλα πραγματικα αγαπησα και αγαπω αυτο το forum γιατι συμβολιζει την καυλα μου για τα arcades και ειναι το μοναδικο ελληνικο καθαροαιμο forum σαυτο τον τομεα.Δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος που ανοιγω αυτο το θεμα απλα με σηκωθηκε 1 παρα το βραδυ να βγαλω την νοσταλγια μου και να πω σε ολους τους φιλους που βλεπω τα Nickname τους στα διαφορα θεματα του forum και που εχουν αλλοι μηνες και αλλοι χρονια να μπουνε εδω μεσα να ειστε καλα στη ζωη σας ρε μαγκες να περνατε καλα.

Παω να κανω την καθιερομενη μου βολτα στα διαφορα θεματα του forum για χιλιοστη φορα ετσι για να γουσταρω.Καλο gaming αλανια και Arcades/MAME αλλα και mame.gr forever :wink: :pac: :pacbad: :mame: :wink:
Ενας λυκος δεν χανει ποτε τον υπνο του για της αποψεις των προβατων.
No metalcandyman,No Party
Απάντηση