Mame.gr Meeting vol 2.0

Τα θέματα της κεντρικής σελίδας και τα σχόλια τους.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Mame.gr Meeting vol 2.0

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Παρόλο που έχει αρκετή ζέστη, ο κόσμος παέι στις καταπληκτικές ελληνικές θάλασσες υπάρχει μια ομάδα από "τρελλούς" emulation & Mame ελλήνων fans που θα μαζευτούν για μερικές ώρες να τα πούνε, να γνωριστούνε και γενικώς να περάσουν καλά σε ένα μέρος που λέγεται... Αθήνα :D ! Λιγότερο από μία εβδομάδα έμεινε για το δεύτερο Greek Emulation Fans meeting που το διωργανώνουν μέλη Από τρία μεγάλα ελληνικά emulation sites, το Mame.gr η Gameland.gr και το Emulation.gr Η συνάντηση θα γίνει στην την Κυριακή 24 Ιουλίου στην καλλιθέα στην πλατεία κύπρου και ώρα 16:00. Η πρόσκληση είναι ανοιχτή για όλους, γι' αυτό εάν είσαι φίλος του emulation παντώς είδους και θές να γνωρίσεις και να τα πεις με άτομα από όλη την Ελλάδα(και όχι μόνο) που ασχολούνται με αυτό που όλοι αγαπάμε τότε ραντεβού εκεί !
Σχόλια, απορίες και παρατηρήσεις εδώ
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Άβαταρ μέλους
Lefteris_D
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004 16:56
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris_D »

...
Άβαταρ μέλους
Commando
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 19 Ιουν 2004 10:42
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Commando »

Παίδες εγώ θα έρθω κι ας χάσω το ... μπάνιο (έτσι κι αλλιώς δεν έχω κάνει ακόμη κανένα!).
ΘΑ γινόταν να ανταλλάξουμε roms μιας και θα βρεθούμε; Εγώ έχω 2 dvd mame roms της έκδοσης 0.90 , συνολικά 3350 roms αν θυμάμαι καλά.
Pater_Familias
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Δεκ 2004 01:20
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από Pater_Familias »

Μακάρι να μπορούσα να έρθω και γω. Αλλά με κυνηγά η γυναίκα της ζωής μου. :oops:
Άβαταρ μέλους
Commando
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: 19 Ιουν 2004 10:42
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Commando »

Pater_Familias έγραψε:Μακάρι να μπορούσα να έρθω και γω. Αλλά με κυνηγά η γυναίκα της ζωής μου. :oops:
Πάρε την κι αυτή μαζί. Θα της πείς ότι πάτε για καφέ μαζί με τα μέλη ενός executive team του οποίου έχεις την τιμή και το προνόμιο να είσαι μέλος !
Κάτι σαν τον σύλλογο Ελλήνων Βιομηχάνων, το Σύλλογο Εφοπλιστών κτλ ένα πράμα!!!!!
Εγώ αυτό θα κάνω, θα τη φέρω μαζί αν έρθω.
Απάντηση