ΛΟΙΠΟΝ...

Τα σκουπίδια εδώ!

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

...ή μπορεί να αναζητήσουμε τις παραλαγές της κατάφυσης του βυκανιτή μυός σε σχέση με τον κροταφικό και τις μεθόδους πλειομετρικής ενδυνάμωσης του μετά από πάρεση του προσωπικού νεύρου... :lol: :lol:
annie
BANNED
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 22 Αύγ 2004 02:27
Τοποθεσία: Γη

Δημοσίευση από annie »

μα τι αρλουμπες λες? Isdn 64 εχω εγω τωρα και σε πληροφορω οτι για να κατεβασεις 1,7 gb (που στη πραγματικοτητα βεβαια και να θες δε γινεται, αφου καμμια data base δε θα σου επετρεπε) χρειαζεσαι εκατομμυρια ωρες...
Τελικα μου φαινεται οτι σε αυτο το site εχετε μαζευτει ολοι οι ασχετοι. Ολο ανουσια μπλα μπλα μπλα και ουσια μηδεν :(
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ??
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Κάποια (?) παρακαλάει για ΒΑΝ

Δημοσίευση από Maddog »

Annie, καλό θα ήταν να είσαι λιγότερο προκλητική.
Κάποιοι εδώ μέσα έχουν όντως αφιερώσει εκατομμύρια ώρες από την ζωή τους για το emulation και ασχολούνται με το ΜΑΜΕ από την version 0.1
Επίσης, μόνο "άσχετη" θα κατέβαζε από "database" έτσι κι αλλιώς...
Όσο για το τι κατεβαίνει:
ISDN 64 μπορεί να δίνει σταθερά 7Κ/sec=περίπου 24,5 ΜΒ/ώρα
1700ΜΒ/24,5=περίπου 70 ώρες (οι υπολογισμοί στρογγυλοποιήθηκαν λίγο για απλότητα)
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ ΟΤΙ ΣΤΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ EMULATION ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ 70 ΩΡΕΣ ΓΙΑ DOWNLOAD;;;
Η ουσία είναι ΜΙΑ: έχουμε πάνω από 300GB με roms για σχεδόν οτιδήποτε σύστημα φαντάζεσαι και για μερικά που δεν έχεις καν ακούσει και στα οποία θα είχατε όλοι πρόσβαση άμα δεν μας αποδεικνύατε συνεχώς ότι πραγματικά δεν αξίζετε τον κόπο να σας βοηθήσει κανείς...
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
annie
BANNED
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 22 Αύγ 2004 02:27
Τοποθεσία: Γη

Δημοσίευση από annie »

τι λες παιδι μου τωρα, μας δουλευεις? Εγω ειμαι προκλητικη? Οταν καποιος σου λεει εξωφρενικες αρλουμπες που δε στεκουν, εσυ θα του πεις yes sir?
Διαβασε οσα λεει αυτο το topic προσεκτικα, και αν εισαι σχετικος θα καταλαβεις τι παιζει...
Για τους "καποιους" που λες οτι "εχουν οντως αφιερωσει ωρες απ τη ζωη τους με το emulation", αυτους φυσικα τους σεβομαστε, δεν ειναι αυτοι το θεμα μας. Δε ξερω βεβαια αν κι εσυ βαζεις τον εαυτο σου μεσα σ αυτους.(Και ελπιζω να βρεθει καποιος τετοιος για να συζητησουμε σχετικα και να βοηθησει). Αυτους ομως που ειναι ασχετοι, ψευτες και θρασεις, ασφαλως αυτοι ειναι ενα αλλο θεμα.
Μη βιαζεσαι να παρερμηνευσεις αυτα που λεω.Δεν ειπα οτι θα κατεβαζα απο database ή οτι αλλο γραφεις, αυτο που σου λεω και δε μπορεις να κακαταλαβεις ή κανεις πως δε καταλαβαινεις ειναι οτι ειναι πρακτικως ΑΔΥΝΑΤΟΝ να κατεβασεις 1,7 GB απο οποιουδηποτε, και μαλιστα με isdn 64 (η οποια εχει ταχ. 7,5 kb/sec-ειπες και κατι σωστο, αν και πιστευω οτι το αντεγραψες απο μενα, εδω στο topic, χιχιχι)
Οχι φιλε μου, δε σου φτανουν ουτε οι 70 ωρες...Να μη πουμε και τη χρονοχρεωση που θα εκαναν το μπαμπα σου να λιποθυμουσε μολις εβλεπε το λογ/σμο :D
(βεβαια εσυ στη βεωρια θα κατεβαζες και 1700 gb)
Προφανως δεν εχεις καν συναισθηση τι σημαινει 1,7 gb Πρεπει να εισαι απειρος απο pc&web, μη θυμωνεις ομως, δε στο λεω σα βρισια.
Επισης, λες οτι εχεις...πανω απο 300 gb (!) με roms..(ή μαλλον λες"εχουμε", τωρα για ποιους αλλους αναφερεσαι δε τo καταλαβα, εγω παντως θα σου μιλαω σε δευτερο ενικο,διοτι με σενα μιλαω, και σε συμβουλευω να μιλας μονο για τον εαυτο σου και οχι αυθαιρετα για αλλους..500 απλα και μονο για να δωσεις κυρος στα λεγομενα σου, οπως προφανως νομιζεις)
Λοιπον, 300 gb ή 500 ή 1500, ή οποιο αλλο εξωφρενικο νουμερο γραψεις, απλα για να με εντυπωσιασεις(ο μανωλης με τα λογια χτιζει ανωγεια και κατωγεια...)δεν εχει σημασια, τι να το κανω αν εχεις 2000 gb και ειναι ολα σκουπιδια, φιλε μου δε καταλαβαινω τι ειδους λογικη ειναι αυτη (που ακουσα και απο αλλους) του "απλα μαζευω οτι και ναναι..." Μα τι, συλλογη απο γραμματοσημα νομιζετε πως ειναι? Εγω μαζευω μονο οτι ειναι χρησιμο, οτι ειναι σκουπιδι τι να το κανω, σκουπιδοφαγος θα γινω???Για ποιο λογο λοιπον θα επρεπε να ειχαμε προσβαση στα..300 gb σας"ολοι εμεις" οπως λες? Αν εισαι πορωμενος και θες να μαζευεις για το μαζεμα, με γεια σου και χαρα σου..Εμενα γιατι θα πρεπε να με νοιαζει????
Εν κατακλειδι, εγω μπηκα εδω για βοηθεια και ανταλλαγη σκεψεων πανω στο mame, αυτος δεν ειναι και ο σκοπος του site??
Και τελικα, ως τωρα δεν πηρα καμμια βοηθεια, αντιθετα ημουν εγω που εδωσα πολλες φορες τα φωτα (εστω κι αν καποιοι δεν μπορουν να τα δουν...)
Τωρα, για πιο λογο να δεχομαι τετοιες επιθεσεις, να διαβαζω εξωφρενικες αρλουμπες, να συναντω απιστευτη αγνοια ακομα και σε απλα ζητηματα, ειναι ενα πολυ σοβαρο ζητημα, για το οποιο το μονο που μπορω να πω ειναι οτι λυπαμαι :(

Τελος παντων, γιατι απλα να μην υπαρχει καποια σοβαροτητα και ειλικρινεια??
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ??
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Ααααα! Απ'ότι βλέπω δεν έχουμε και καθόλου ανεπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ !!!
:x Λοιπόν εάν θέλεις βοήθεια για το ΜΑΜΕ πρέπει πρώτα να διαβάσεις το FAQ από το www.mame.net.
Κατόπιν τούτου συζητάμε ότι θέλεις.
Ένας από τους σκοπούς του forum είναι να κάνουμε πλάκα και να περνάμε καλά μεταξύ μας !
Κατάλαβες νέους ? !!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ROM HUNTING ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΜΑΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΦΕΡΕΣΑΙ ΣΑ ΚΑΚΙΑ ΠΕΘΕΡΑ. :twisted:
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

...ο Maddog και ο Whacker άπειροι από PC και web !
Ω Θεέ μου.......τι άλλο θα ακούσουμε !!!!!!!!!!!!!!!
Θα το δει ο παππούς και θα του ανέβει η πίεση !
Άβαταρ μέλους
MikeAlex
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 16 Αύγ 2004 15:38
Τοποθεσία: Δρομοκαϊτειο (μέσα) - Greece
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MikeAlex »

Agapiti Annie, ke ego, me tin sira mou tha se simvouleva na iremisis. Den mou aresi na hano ton kero mou diavazontas posts ta opia den ine sto pnevma tou site ( diladi, antalagi pliroforion ke embirion giro apo ton horo tou emulation). Gia na apantiso sto arhiko, an ke akros proklitiko, post sou,i perisoteri se afto to site ine shetiki epi tou thematos (ke kapias ilikias :mrgreen:). Afto tha to ikseres ean asholiosoun me to horo tou mame stin ellada mono apo ta onomata ton posters. Katigoris ton Maddog (ke ton George) gia elipsi sovarotitas mi kserondas oti o Maddog ehi psosferi stin mame kinotita os developer (vlepe to telefteo mod tou Track'n'Field k.a.). Poso pio sovaros na ine? Esi ti ehis prosferi gia na ehis apetisis? To mono pou boris na kanis ine na zitisis tapina tin boithia tous ke ean thelisoune (ke ise evgenikos mazi tous) bori na se voithisoune. Kanenas then sou ehi kamia ipohreosi. Ke min ksehname: GIA PEHNIDIA MILAME, ohi gia proipologismous kraton. I sovarotita/sovarofania then ehi thesi edo. Arketes pikres pername kathimerina, ston pragmatiko kosmo ("I should have taken the blue pill") horis na tendonoume ta nevra mas ke edo.
KIIAAAAAI!!!!!
annie
BANNED
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 22 Αύγ 2004 02:27
Τοποθεσία: Γη

Δημοσίευση από annie »

Προς...GEORGE ANASTASIADIS:
Exω πολυ ανεπτυγμενη αισθηση του χιουμορ, γιαυτο και μολις διαβασα το κουφο και κωμικο σου γραμμα, ξεραθηκα στα γελια :wink:
Οριστε οι απαντησεις σου για να μην εχεις αποριες.
Το..FAQ του ΜΑΜΕ το χω διαβασει προ πολλου..Εσυ?? :D
Ποιοι ειστε εσεις αληθεια, που οπως λες "εχετε αφιερωσει πολυ απ τη ζωη σας"?? :?: Εισαι και μ αλλους εκει? Ή εισαι πολλαπλος? :lol:
Εσυ, εαν καποιος σου ελεγε αρλουμπες του στυλ "εχω κατεβασει 1,7+ GIGA(!) με μια απλη dial up συνδεση, πως θα τον χαραχτηριζες? σχετικο?? :!: Εδω μιλαμε οτι υπαρχει αγνοια των στοιχειωδων.
Σορρυ αν σου φαινομαι σα κακια πεθερα, δεν ειναι δυνατον ομως ανιδεοι να κανουν τους ξυπνιους κι απο πανω να πανε να στη βγουνε κιολας!! :wink:
:D
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ??
annie
BANNED
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 22 Αύγ 2004 02:27
Τοποθεσία: Γη

Δημοσίευση από annie »

Προς τον MikeAlex...καποιας ηλικιας(συμφωνα με δηλωση του :D )
-Μη γραφεις greeklish
-Eιμαι ηρεμοτατη
-Αφου δε σου αρεσει να διαβαζεις posts ασχετα, μη τα διαβαζεις, ή μαλλον να διαμαρτυρηθεις σε αυτους που ειναι υπευθυνοι για τα ασχετα. Αλλωστε και τι δικο σου post, ετσι ειναι :wink:
-Εαν κατηγορω καποιον, το κανω μονο με επιχειρηματα(διαβασε προσεκτικα τα σχετικα μου ποστς)
:wink:
-Σχετικα με το mod του track n field, αν εννοεις τη παραλλαγη σε athens2004, την εχω υποψη μου και τη δοκιμασα τις προαλλες, δυστυχως δε δουλευει :cry: (εκτος αν εγω εκανα κατι λαθος, ας μας δωσει αυτος ετοιμη τη rom να τη παιξουμε αν ειναι :?: )
-Οχι, εγω ουτε εχω προσφερει, αλλα ουτε και απαιτησεις εχω, πως σου ηρθε?? :?: Εδω δεν ειμαστε για να απαιτουμε αλλα για να αλληλοβοηθομαστε, ή οχι?...
-Ειπα εγω οτι μου εχει κανεις υποχρεωση???
-Ειπες οτι..."να ζητησω ταπεινα τη βοηθεια τους" και να ειμαι"ευγενικος" μαζι τους διοτι ετσι ισως με βοηθησουν(!)....ΟΥΔΕΝ σχολιον εδω... :D
-Ειναι δυνατον να λες οτι η σοβαροτητα δεν εχει εδω θεση? Και τι ειναι εδω, ο μπερντες του καραγκιοζη? Εσυ αισθανεσαι καραγκιοζης? :D
-Τελος, πραγματι περναμε αρκετες πικρες στη καθημερινοτητα, αφου λοιπον δε θέλεις να τεντωνουμε τα νευρα μας κι εδω, φροντισε να μη γραφεις εμπρηστικα μυνηματα σα το προηγουμενο :wink:
:lol:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ??
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Το..FAQ του ΜΑΜΕ το χω διαβασει προ πολλου..Εσυ??
Όχι μωρε, αφού το έγραψε, δεν ήταν ανάγκη να το διαβάσει κιόλας, ήξερε προκαταβολικά τι λέει μέσα...
Εσυ, εαν καποιος σου ελεγε αρλουμπες του στυλ "εχω κατεβασει 1,7+ GIGA(!) με μια απλη dial up συνδεση, πως θα τον χαραχτηριζες? σχετικο??
1,7 GB ΜΟΝΟ;;; Μπα, ερασιτέχνης πρέπει να είναι...
αν εννοεις τη παραλλαγη σε athens2004, την εχω υποψη μου και τη δοκιμασα τις προαλλες, δυστυχως δε δουλευει
Ομολογώ παιδιά, τα screenshots είναι fake από Photoshop! Όλα τα κορόιδα οι ξένοι που την κατέβασαν κόλλησαν trojan που θα τους βγάζει εφ'όρου ζωής στο PC κάθε Αύγουστο την φράση "Athens 2004" καθημερινά. Δυστυχώς, δεν το έχαψαν οι περισσότεροι και μόνο το πανάσχετο και παγκοσμίως άγνωστο site www.mameworld.net το παρουσίασε σαν πραγματικά νέα :(
Α, ναι, και κάτι ηλίθιοι στο #retrogamers και κάτι άλλα πανάσχετα κανάλια...
Εαν κατηγορω καποιον, το κανω μονο με επιχειρηματα
Και οι δικηγόροι αυτό ακριβώς κάνουνε, βγάζουν την νύχτα ημέρα με επιχειρήματα. Είσαι του κλάδου;
Οχι, εγω ουτε εχω προσφερει
Μα τι λες τώρα, τόσο ποιοτική ψυχαγωγία είχα καιρό να απολαύσω...
Και τι ειναι εδω, ο μπερντες του καραγκιοζη? Εσυ αισθανεσαι καραγκιοζης?
Πάει και ο καραγκιόζης, έκανε επέμβαση αλλαγής φύλου
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

-Τελος, πραγματι περναμε αρκετες πικρες στη καθημερινοτητα, αφου λοιπον δε θέλεις να τεντωνουμε τα νευρα μας κι εδω, φροντισε να μη γραφεις εμπρηστικα μυνηματα σα το προηγουμενο
Έχω την αίσθηση πως κάποια ΑΛΛΗ άρχισε τα εμπρηστικά μυνήματα στο forum. Για του λόγου το αληθές δες τα posts ΠΡΙΝ λάβεις μέρος στις συζητήσεις μας - και κάνε σύγκριση μετά από τα δικά σου posts.

Όσο για το ΜΑΣ που χρησιμοποιούν εδώ τα παιδιά, είναι από τα "Απομνημονεύματα του Μακρυγιάννη" λίγο πριν τον επίλογο: "Ας αφήσουμε το ΕΓΩ, είμαστε πλέον στο ΕΜΕΙΣ". Προσωπικά θεωρώ τον σκληρό μου δίσκο κοινοκτημοσύνη με τον Maddog, τον Badge, τον Brainkiller και άλλους εδώ μέσα. Είναι ωραίο να μοιράζεσαι και να συνεργάζεσαι... Το δοκίμασες ποτέ; :roll:

Τρανά παραδείγματα για το τι μπορούν να κάνουν οι Έλληνες ενωμένοι υπάρχουν καταγεγραμμένα σε βιβλία της σύγχρονης και αρχαίας ιστορίας, με πιο πρόσφατο παράδειγμα την Εθνική Ελλάδος στο ποδόσφαιρο. (Με την ευκαιρία: GOOOOOOOOAAAAAAAAAALLL!@$@!$@!$!!$#$#$!) :lol:
Αντίθετα, όσες φορές είδαμε το Εγώ του Έλληνα να μεγαλώνει, άλλες τόσες είδαμε την αξιοπρέπειά του να πηγαίνει όλο και πιο βαθιά στα τάρταρα. :(

Εν συνεχεία, θα ήθελα να σου πω πως ΔΕΝ πρέπει να περιμένεις καλά σχόλια όταν κρίνεις εξ' ιδίων τ' αλλότρια. Για παράδειγμα:
Εσυ, εαν καποιος σου ελεγε αρλουμπες του στυλ "εχω κατεβασει 1,7+ GIGA(!) με μια απλη dial up συνδεση, πως θα τον χαραχτηριζες? σχετικο?? Εδω μιλαμε οτι υπαρχει αγνοια των στοιχειωδων.
Σορρυ αν σου φαινομαι σα κακια πεθερα, δεν ειναι δυνατον ομως ανιδεοι να κανουν τους ξυπνιους κι απο πανω να πανε να στη βγουνε κιολας!!
Φαντάστηκες ποτέ πως ΚΑΠΟΙΟΣ μπορεί αυτά που θεωρείς εσύ αδύνατα και αρλούμπες να είναι σε θέση να τα κάνει πραγματικότητα; (ΔΕΝ είναι ανώτερός σου, ίσως απλά να είναι πιο μεθοδικός). Πριν από 4 χρόνια όταν είπα σε κάποιον πως έπαιζα PSX games στο PC μου με πήρε για τρελλό. Δεν είχε ακούσει ως τότε για το VGS.

Το ότι δεν πιστεύεις κάτι που λέει κάποιος δεν θα πει πως πρέπει να το χλευάζεις κι όλας. Πολλά "απίστευτα" σ' αυτή τη ζωή είναι πέρα για πέρα αληθινά... Ο σκεπτικισμός δεν είναι κακό πράγμα, αρκεί να είναι γόνιμος και όχι βάσει προκατάληψης του στύλ "Αφού δεν μπορώ εγώ δεν μπορεί κανείς...ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, γι' αυτό θα τους δείξω κι εγώ"

Τέλος, το γεγονός πως βρίσκεις "πατάτες" δουλειές σαν το Athens 2004 με βάζει σε πειρασμό να σε παροτρύνω να μας δείξεις ΕΣΥ την δική σου εκδοχή... Ένα translation του Sidney 2000 ίσως; :roll: Εμπρός λοιπόν, άσε να κρίνουν άλλοι μια δουλειά που έκανες και σου πήρε κάποιες μέρες από την ζωή σου! Σου υπόσχομαι πως εγώ προσωπικά θα 'μαι πιο επιεικής (με βάση το δικό σου σκεπτικισμό φυσικά) στην κρίση μου. :wink:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
annie
BANNED
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 22 Αύγ 2004 02:27
Τοποθεσία: Γη

Δημοσίευση από annie »

Aρες μαρες κουκουναρες..και οχι μονο αυτο αλλα με παρερμηνευεις κιολας..Ποτε ειπα εγω οτι το.."athens2004" ειναι πατατα?? Το athens2004 ειναι το γνωστο game του 1983, track n field, το οποιο ειναι ενα κλασικο game, και παρολο βεβαια που δε μπορει να συγκριθει με το decathlete, εχει ακομα εθιστικοτατο gameplay.
Γιατι ομως δε μας δινεις ετοιμη τη rom του athens2004 να τη δοκιμασουμε, οπως ηδη σου ζητησα? Μηπως δε δουλευει?? :twisted:
Για τα υπολοιπα που εγραψες φυσικα ειναι αρλουμπες αναξιες σχολιασμου.
:D
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ??
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Πάρε!

Αρλούμπες έ; :lol:

ΥΓ: το link δεν θα είναι για πάντα εκεί!
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
netcrawler
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 31 Μάιος 2004 20:26
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση από netcrawler »

Δηλαδή εγώ που έχω κατεβάσει 3 Gb data πρέπει να είμαι απο άλλο πλανήτη και μάλιστα με απλή isdn. Τελικα κοριτσάκι είσια πολύ εριστική και δέν θα έπρεπε να σου μιλάει κανεις εδω μέσα. Eισαι πολύ μικρή για το mame που όπως φυσικά "ξέρεις" δέν φτιάχτικε για να παίζεις εσύ και εγώ παιχνιδάκια αλλα για να καταγράψει το hardware μηχανημάτων που χάνονταν. Tο οτι μπορείς και παίζεις ειναι μια πολύ όμορφη "παρενέργεια".
Και στην τελικά με το στυλάκι που έχεις δέν θέλουμε να σε βοηθήσουμε τουλαχιστον εγώ αντε γιατι μας κούρασες.
Over and Out
/ignore annie
[img]http://www.danasoft.com/sig/netcrawler.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Μην την αγριεύεται παιδιά και χάσουμε την ατραξιόν...
Έμπαινε annie ....κάτσε τώρα να πάρω τα χάπια μου γιατί τα μποφόρ στον εγκέφαλο μου αγριέψαν !! ασκξβακψβ ωψςρωβ ςρθωβο΄ςρωββ ρςωςω
ωΣΩΠΙΞΗ2ΠΙΦΗΔΑΣΒΛΒΟ ΔΨΟΙΞΠΣ ΣΠΨΞΣΠΗΩΩ :lol:
Κλειδωμένο