ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ

Οτιδήποτε εκτός θέματος εδώ.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ

Δημοσίευση από ambu_dare »

Οι μεγάλες εταιρείες, σκαρφίζονται απίστευτους τρόπους προώθησης των προϊόντων τους.

Λοιπόν η SONY, αυτή η γιγαντιαία εταιρεία σε όλα τα επίπεδα hardware - consumer electronics - software - gaming - movies - music, στέλνει αντιπροσώπους στο σπίτι σας (ω ναι στο σπιτι σας!) και σας κάνουν μία πλήρη επίδειξη της νέας φορητής της κονσόλας PSP.

Φυσικά αστειεύομαι, το παρόν μήνυμα αποτελεί κατευθυνόμενη προβοκάτσια (τηλεκατευθυνόμενος δάκτυλος πληκτρολογίου - οθόνης εμπλεκόμενων θα έλεγα για να είμαι πιο ακριβής). :lol:

Θα σας μαρτυρήσω ρε...
:idea: (εκτός και αν έχω και εγώ μία εξίσου λεπτομερειακή παρουσίαση στον χώρο μου)
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Ασχετο,αλλα ωραια η επιλογη του εικονιδιου avatar ambu_dare.Παντα επικαιρος!
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

@ grip

Ήσουν καλό παιδί φέτος?
Θα κοιτάξω την λίστα μου και θα δω αν αξίζεις δώρο φέτος.
Σβήσε το τζάκι έτσι?...

Ho Ho Hoooo! - κλινκ κλονκ - Ηο Ηο Ηοοοο! :lol:
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ

Δημοσίευση από Maddog »

ambu_dare έγραψε: Φυσικά αστειεύομαι, το παρόν μήνυμα αποτελεί κατευθυνόμενη προβοκάτσια (τηλεκατευθυνόμενος δάκτυλος πληκτρολογίου - οθόνης εμπλεκόμενων θα έλεγα για να είμαι πιο ακριβής). :lol:

Θα σας μαρτυρήσω ρε...
:idea: (εκτός και αν έχω και εγώ μία εξίσου λεπτομερειακή παρουσίαση στον χώρο μου)
Μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι ο εν λόγω αντιπρόσωπος της Sony εστάλη σπίτι του πριν από λίγη ώρα, αφού πρώτα, για τιμωρία του θράσους του, τον ανάγκασα να δει ένα-ένα ΟΛΑ τα παιχνίδια Dreamcast που έχω στην συλλογή μου. Αν ξεπεράσει το shock, πιστεύω φτάνοντας να σχολιάσει και εκείνος την φρικτή εμπειρία του @ Sega's Lair :lol: :lol: :lol:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

@ Maddog
@ Whacker

Άσχετο αλλά δημοσιεύω απάντηση online για απλή ενημέρωση όλων.

Τελικά η σύνδεση ADSL ΗοL 6 + 6 μήνες που λέγαμε με 199€ είναι ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ.
και ο παροχέας της γραμμής ADSL
και τα έξοδα ΣΥΝΔΕΣΗΣ με το δίκτυο ADSL
και ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΙΑ της ADSL του ΟΤΕ για τον ένα χρόνο.
και το ROUTER με όλα τα απαραίτητα στο σπίτι με το ταχυδρομείο xωρίς να βγώ από το γραφείο
με αναμονή 1½ εβδομάδας up an running.

Τελικά εγώ λεφτά στους ληστές για το πάγιο της γραμμής ADSL δεν δίνω... :lol:

Δεν κάνω διαφήμιση αλλά επειδή τελικά το κόστος μετράει, σκέφτομαι να βάλω και στο σπίτι μία από τα ίδια.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ισχύει έως 31ΔΕΚ2005 (Αν και κάθε φορά κάτι νέο βγάζουν), αλλά λέω να κάνω ένα δωράκι στο PC μου, γιορτές που είναι.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Άντε, καλορίζικη και καλές ρούφες...εμμμ, downloadz δηλαδής... :lol:
Απλώς ελπίζω η HOL να έχει ανάλογες γραμμές έτοιμες για να υποδεχτεί τον σχετικό όγκο νέων συνδρομητών-ξέρεις πολύ καλά ότι το bandwidth των ADSL δεν είναι εγγυημένο. Σαν τιμή πάντως είναι όντως πολύ καλή.

Α, και επειδή ξέχασα πριν, τον αντιπρόσωπο της Sony τον έβαλα και να κουβαλήσει ΚΑΙ ένα τσουβάλι (κυριολεκτικά!) γεμάτο με Dreamcast games γύρω-γύρω σε όλο το κέντρο της Αθήνας! :twisted:
Ίσως γιαυτό δεν έχει απαντήσει ακόμα, προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ που του προκάλεσε η οργή και οι τιμωρίες του Maddog! 8)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Το θέμα είναι να είσαι από πίσω του, μπας και βουτήξει το τσουβάλι και την κοπανήσει !!
:pac: :pacbad:
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Όχι κακίες για το bandwidth! Ο ΟΤΕ δεσμεύεται απέναντι στους καταναλωτές και εγγυάται το 1/3 της αναγραφόμενης ταχύτητας!!! αυτά άκουσε από τον ΟΤΕ ένας καημένος γνωστός μου, που απορούσε γιατί σέρνεται η ADSL του...
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Maddog έγραψε:...Α, και επειδή ξέχασα πριν, τον αντιπρόσωπο της Sony τον έβαλα και να κουβαλήσει ΚΑΙ ένα τσουβάλι (κυριολεκτικά!) γεμάτο με Dreamcast games γύρω-γύρω σε όλο το κέντρο της Αθήνας! :twisted:
Ίσως γιαυτό δεν έχει απαντήσει ακόμα, προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ που του προκάλεσε η οργή και οι τιμωρίες του Maddog! 8)
Nα υποθέσω ότι τον χάλασε διπλά γιατί ήταν όλα δικά σου?
Απάντηση? Μπά του χρόνου. :lol:
Απάντηση