Μια ιστορική στιγμή για το mame.gr :P

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Μια ιστορική στιγμή για το mame.gr :P

Δημοσίευση από Maddog »

http://www.mame.gr/modules/mx_statistic ... istics.php
...ξεπέρασα τον συναγωνιστή και κουμπάρο κ. Whacker σε post count, πιάνοντας πρώτος τα 800 posts και αναδεικνυόμενος ταυτόχρονα σε νο.1 παρλαπίπα του forum, θέση που ο κ. Whacker κατείχε ανελλιπώς από της ιδρύσεως του forum! :mrgreen:

PS: ευτυχώς που ήτανε τον τελευταίο μήνα απασχολημένος με απογραφές στην δουλειά και το νέο του PSP, αλλιώς δεν τον έπιανα ούτε σε 10 χρόνια... :P
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Άντε και στα δικά μας! μόνο άμα βγάλει η sega νέα κονσόλα! lol
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Άντε και εις ανώτερα! :rap:
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Βλέπετε τι εννοώ;
Περάσανε σχεδόν 3 ώρες, είναι βράδυ και ακόμα δεν απάντησε!
Πάω στοίχημα ότι πάλι με το PSP παίζει! :roll:
:lol:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Μπα ? μαλλον θα το επιδιορθωνει..ακουσα οτι ολο προβληματα βγαζουν αυτα τα PSP...... :P



DS Rulez !!! 8)
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Κακά τα ψέματα είναι εντυπωσιακή κονσόλα... το είδα προχθές στη σχολή έχασα λίγο τη μπάλα, γράφω τώρα roms(Nintendo) μήπως και παίξουμε κάνα παιχνίδι της προκοπής στο PSP! :tongue:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

paspartoo έγραψε:Μπα ? μαλλον θα το επιδιορθωνει..ακουσα οτι ολο προβληματα βγαζουν αυτα τα PSP...... :P

DS Rulez !!! 8)
Κακίες ... αλλά είπαμε:

Όσα δεν φτάνει η αλεπού να κάνει κρε.μαστάρια... :lol:

Πάντως, λίγη υπομονή θα κάνω και όταν θα πάρει την κάτω βόλτα (η τιμή ρε - όχι η κονσόλα) ... θα το χτυπήσω να είστε σίγουροι ... υπομονή.
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Μόνο με εγγύηση 0 dead pixel θα έπαιρνα PSP! Έσκασε το φιλαράκι από τη σχολή μια 300 για το PSP + ένα game και τα 2 dead pixel τα πήρε bonus! Σε λίγο θα εμφανιστεί και το PSP giga pack με ένα giga μνήμη έτσι να υπάρχει βρε αδερφέ...

ps: άκουσα ότι σε κάποια καταστήματα σου πουλάνε PSP warranty 0 dead pixel μόνο με 30ε παραπάνω! Τι κάνουν τα ανοίγουν και παίζουν?? και μετά το πουλάνε και πιο ακριβό?? α ρε Ελλάδα!! τι topic είχε το thread?? :?:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Xalia: εσύ, ο μέγας πολέμιος, άρχισες να το συζητάς να αγοράσεις PSP!;!;!;
Πάει, χάλασε ο κόσμος... :?
Ο άλλος εντωμεταξύ ακόμα να σχολιάσει, μάλλον παρατράβηξε αυτό το PSP session! :lol:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Maddog έγραψε:Xalia: εσύ, ο μέγας πολέμιος, άρχισες να το συζητάς να αγοράσεις PSP!;!;!;
Πάει, χάλασε ο κόσμος... :?
Υποκύπτει σιγά - σιγά και ο xalia στα θέλγητρα της Sony και του PSP.
Tι κι αν σου κάτσει γκαντεμιά και έχει ένα καμένο pixel, δες το αλλιώς:
Στην Μεσόγειο είμαστε, πες ότι έχει λίγο κυτταρίτιδα.
Maddog έγραψε:Ο άλλος εντωμεταξύ ακόμα να σχολιάσει, μάλλον παρατράβηξε αυτό το PSP session! :lol:
Καλά ... όταν θα έρθει η ώρα να σχολιάσει ο koumparos την κατάκτηση της πρώτης θέσης στα posts (παρεμπιπτόντως congratulations) θα έχεις καβατζώσει τα χίλια.

@ Whacker
Sorry φίλε, αλλά ο MD είναι και κοντά δεν μας παίρνει να του αντιμιλάμε, θα μας πετύχει κανένα πρωί σε καμιά γωνιά και θα τρέχουμε για αντιλυσσικό.
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

xalia έγραψε:Μόνο με εγγύηση 0 dead pixel θα έπαιρνα PSP! Έσκασε το φιλαράκι από τη σχολή μια 300 για το PSP + ένα game και τα 2 dead pixel τα πήρε bonus! Σε λίγο θα εμφανιστεί και το PSP giga pack με ένα giga μνήμη έτσι να υπάρχει βρε αδερφέ...

ps: άκουσα ότι σε κάποια καταστήματα σου πουλάνε PSP warranty 0 dead pixel μόνο με 30ε παραπάνω! Τι κάνουν τα ανοίγουν και παίζουν?? και μετά το πουλάνε και πιο ακριβό?? α ρε Ελλάδα!! τι topic είχε το thread?? :?:
Ας μου επιτραπεί να σχολιάσω.
1) Εμένα μου έτυχε τέτοιο PSP και την επόμενη ημέρα πήρα ένα ολοκαίνουγιο χωρίς γκρίνια και 2η κουβέντα από το κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ στην Καλαμάτα. (ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά)
2)Αν κάποιον τον πιάνουν "Κώτσο" και του παίρνουν άλλα 30 ευρά για κάτι που η SONY δίνει δωρεάν, να περάσει και από το σπίτι καμμια βόλτα γιατί έχουμε κάτι ανάγκες τώρα τελευταία...
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

...όσο για τον Maddog, ΜΕ ΧΑΡΑ σου παραδίδω τα σκήπτρα του νο 1 πολυλογά του forum.:king: Νομίζω πως το αξίζεις μια και δεν έχεις αφήσει topic για topic ασχολίαστο... :tongue:

Εγώ τελώ σε mode "idle" για δεύτερη μέρα και ΣΗΜΕΡΑ μόλις πρόλαβα να διαβάσω 2-3 threads...

Δεν θα κρατήσει για πολύ όμως - αμέσως μετά τις γιορτές έχω άλλη εργασία να παραδώσω...:aggressive:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Η απάντηση πωλητή από το Πλαίσιο είναι: όλα έχουν καμένα pixel!
Τώρα που γύρισα σπίτι χάιδεψα λίγο τα GBA, προσκήνισα το poster του Miyamoto :pray: και συνήλθα κάπως από μάγια της κακιάς sony! :naughty: με θάμπωσε η μεγάλη οθόνη και το joystick συγνώμη μαμά nintendo! Για να εξιλεωθώ θα παίζω mario 1 (του nes) μέχρι να το τελειώσω δις. :victory:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

xalia έγραψε:με θάμπωσε η μεγάλη οθόνη και το joystick συγνώμη μαμά nintendo! Για να εξιλεωθώ θα παίζω mario 1 (του nes) μέχρι να το τελειώσω δις. :victory:
Γύρω στην μια ώρα συνολικά δηλαδή... :roll:
Τόση ώρα παίζω εγώ με το Dreamcast για να εξιλεωθώ για κάθε φορά που μολύνω τα μάτια μου διαβάζοντας σε αυτό το forum τις λέξεις Ν******ο και S**y :P :P :P
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

είναι δύσκολο maddog τι λες τώρα! το κόσμο 2 δε τον έχω περάσει ακόμα!!! :alcoholic: πάει γέρασα...
reboot
--------
Απάντηση