Διαγραφή παλιών accounts

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
GigaBac28
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 01 Φεβ 2006 18:27
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ ΑΧΑ'Ι'ΑΣ
Επικοινωνία:

Διαγραφή παλιών accounts

Δημοσίευση από GigaBac28 »

Είμαι το μέλος με όνομα Gigabac28 και στον κατάλογο μελών εντόπισα και δύο παλιά μου accounts με τα ονόματα "GigaBac" και 'GigaBac_28".
Επειδή είναι σίγουρα δικά μου αλλά δεν τα χρησιμοποιώ πλέον λόγω διαφορων αλλαγών στις διευθύνσεις e-mail μου και φυσικά στο κάθε account είχε δηλωθεί διαφορετικό e-mail. Όπότε πλέον δεν θυμάμαι τους κωδικούς πρόσβασης για να μπώ στο καθένα και να το διαγράψω και επιπλέον δεν υπάρχουν και τα παλιά e-mail για να μου σταλούν υπενθυμίσεις τους.
Πιστεύω πως η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι προφανής: Πως γίνεται να διαγραφούν αυτά τα παλιά accounts για την αποφυγή ταλαιπωρίας και συγχυσης; :?:
Mame και ξερό ψωμί!!!
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Usernames GigaBac & GigaBac_28 wiped :dwarf: :lol:

Αν κάποιος/α ακόμη έχει διπλά παλιά accounts που θελει να διαγραφούν να το κάνει post εδώ.
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Εγώ είχα ένα παλιό account με το όνομα "Whacker"!
Μήπως μπορείς να το σβήσεις, μου φαίνεται ότι κάποιος το έχει κάνει take over και το χρησιμοποιεί για postwhoring! :P :lol: :lol: :lol:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Εγώ είχα κάνει ένα διπλό account με όνομα Maddog σε παρακαλώ κάνε wipe και αυτό! :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Maddog έγραψε:Εγώ είχα ένα παλιό account με το όνομα "Whacker"!
Μήπως μπορείς να το σβήσεις, μου φαίνεται ότι κάποιος το έχει κάνει take over και το χρησιμοποιεί για postwhoring! :P :lol: :lol: :lol:
Whacker έγραψε:Εγώ είχα κάνει ένα διπλό account με όνομα Maddog σε παρακαλώ κάνε wipe και αυτό! :lol:
Με αυτά και αυτά, με βλέπω σύντομα Νο 1 poster του mame.gr.
To μόνο που χρειάζεται είναι λίγο υπομονή, για να "ξεκαθαρίσει" τα παραπάνω accounts ο Πρόεδρος.

:whistle:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Να σου λείπουν αυτά! Στην ουσία είμαι ο ΙΔΙΟΣ άνθρωπος που κάνει posts και στα 2 accounts. Έτσι υπερκερνώ κατά πολύ και τις δύο υποδιαιρέσεις μου αλλά και εσένα κατά πολύ (...ακούω φωνές???)
-ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ!!!
...Μισό λεπτό παιδιά να σας εξηγήσω, από Βαλτέτσι είπατε; ΧΑΧΑΧΑ, μια πλακούλα κάναμε εδώ με τα παιδιά... ΜΗ ΜΗ ΜΕ ΔΕΝΕΤΕ ΡΕ!!! Αφήστε με να τελειώσω το pos....
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Nemo »

Whacker έγραψε:Να σου λείπουν αυτά! Στην ουσία είμαι ο ΙΔΙΟΣ άνθρωπος που κάνει posts και στα 2 accounts.

Dr Mad-doc & Mr W(h)ackœ-r ????



(*) no offence ....
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
(no offense at all...)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

:vampire: :fans: :jester:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

.
.
.
Με την ευκαιρια αυτη - ο Συλλογος μας καταθετει την προταση του για διαγραφη (bye bye) ολων των μελων με πανω απο 550 Posts ωστε να δωσουμε την ευκαιρια σε νεα παιδια (χιχιχι) να νιωσουν τη χαρα της πρωτιας στον ευαισθητο τομεα του postαρισματος.

Επισης, στη νεα κατασταση που θα προκυψει απο την ως ανω ενεργεια - προτεινουμε (παντα με διαφανη και αντικειμενικα κριτηρια) την προαγωγη του χρηστη OLORIN σε Υπερmoderator με σκοπο την φυλαξη της ταξης στο χωρο αυτο αλλα και την παραδειγματικη τιμωρια των αντιθετων με την πολιτικη του forum ((Mario Rulez!!!)) χρηστων.

Μετα τιμης
Προεδρειο του Συλλογου Φιλων Προεδρου MAME.γκρ

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΕΑ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ΠΡΟΤΑΣΗ
.
.
.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος paspartoo την 18 Μαρ 2006 19:40, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Leave the gun. Take the cannoli.
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

Επιτέλους, μια φωνή λογικής, μέσα σε αυτόν τον οχετό παραλογισμού που μας έχει κατακλύσει!

Φυσικά, στηρίζω απόλυτα την παραπάνω πρόταση, συμπληρώνοντας πως στη θέση του Συν-υπερ-Moderator, δε θα μπορούσα να προτείνω άλλον εκτός από τον συναγωνιστή και συν-Nintendo-ιστή paspartoo!!! (λίγη αμοιβαία αβροφροσύνη δεν έβλαψε ποτέ κανέναν...μόνο τους αντιπάλους...χεχε! :twisted: )

Δημοτικές Εκλογές, τώρα και στο mame.gr...

Εμπρός όλοι μαζί, για ένα όμορφο και (πάνω από όλα) ΚΑΘΑΡΟ mame.gr!!!
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

postarw άρα υπάρχω!

olorin for president!!!
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Όλως τυχαίως (άνω των 500 Posts είπατε?), φεύγει από την μέση και ο Πρόεδρος (έχει οριακά 503) κάποιου δάκτυλος είναι αυτό (paspartoo, ετοιμάζεσαι για -Βόρεια- είπαμε? όχι και έτσι ρε φίλε... ) καλά κάνει τελικά ο Badge και δεν Postάρει συχνά (εκτός και αν ήταν συννενοημένος και αυτός).

ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ 'ΣΕΙΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
(σλουρπ :tongue: - σλουρπ :tongue: )
Πρόεδρε λάβε μέτρα άμεσα - πάει για αντάρτικο η υπόθεση.
Άρχισε τα :banned:

τελικά μετά από συννενόηση με τους έχοντες λίγα Posts και ακολουθώντας την εισπραχτική πολιτική που επικρατεί τον τελευταίο καιρό στην Ελλάδα, αποφάσισα (νέος Πρόεδρος speaking) να υπάρχει χρέωση ανάλογη με τα Posts που κάνει ο καθένας... :shock: - μόνο αυτό δεν είπατε ακόμα - :evil:
@ paspartoo / olorin
ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ :naughty:

@ xalia
Ρε 'συ - και 'σένα για εξορία σε έχουν βρε, δε το πήρες είδηση??? (528 τρέχοντα Posts - άρχισε να σβήνεις).




* Ι'm f.....g kidding ofcourse (πάντως για καλό και για κακό ας έχω έτοιμο το ακτινοπίστολο μου).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ambu_dare την 17 Μαρ 2006 15:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Nemo
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4798
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Nemo »

paspartoo έγραψε:.
.
.
Με την ευκαιρια αυτη - ο Συλλογος μας καταθετει την προταση του για διαγραφη (bye bye) ολων των μελων με πανω απο 500 Posts ωστε να δωσουμε την ευκαιρια σε νεα παιδια (χιχιχι) να νιωσουν τη χαρα της πρωτιας στον ευαισθητο τομεα του postαρισματος.

Επισης, στη νεα κατασταση που θα προκυψει απο την ως ανω ενεργεια - προτεινουμε (παντα με διαφανη και αντικειμενικα κριτηρια) την προαγωγη του χρηστη Maddog σε Υπερmoderator με σκοπο την φυλαξη της ταξης στο χωρο αυτο αλλα και την παραδειγματικη τιμωρια των αντιθετων με την πολιτικη του forum (Nintendo suxx) χρηστων.

Μετα τιμης
Προεδρειο του Συλλογου Φιλων Προεδρου MAME.γκρ
.
.
.
:roll: :moil: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
if" Imitation is the sincerest flattery",
imagine emulating ....
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Η ύπαρξη σας ταπεινά peons με το σήμα του σαταΝά , εξαρτάται από τις καλές προθέσεις του Θεού Brainkiller και των προφητών του! :twisted:
Θα παταχθεί αυστηρότατα κάθε απόπειρα ανταρσίας!

Μιλάνε για Δημοκρατία οι οπαδοί της πιο φασιστικής εταιρίας στην Ιστορία των videogames? Ξεχάσατε κιόλας τι κάνατε όταν ήσασταν κυβέρνηση; Η λογοκρισία στα παιχνίδια, η βίαιη καταστολή κάθε αντιρρησία (βλ. Nintendo vs Bung) και η υπογραφή εγγράφων αποκύρηξης των ριζοσπαστικών δυνάμεων (βλ. exclusivity development rights) δίνανε και πέρνανε!
Ο λαός δεν ξεχνά τι σημαίνει Nintend-ια! :lol: :lol: :lol:
Κάτω ο Miyamoto και τα τσιράκια του! :P
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Απάντηση