Διαγραφή παλιών accounts

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

ΌΧΙ στην νομενκλατούρα της μπουρζουαζίας! Έξω τα τσιράκια της Nintendo! Θα συντριφθείτε πάραυτα από τις απελευθερωτικές δυνάμεις της Sega!

Ο ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ NINTENDIA!

PS:
@ Paspartoo: και ΣΥ τέκΝον Βρούτε; :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Ας μην υπήρχε η Nintendo και δε θα μαθαίνατε ποτέ τι είναι home console...KAI portable!
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

xalia έγραψε:Ας μην υπήρχε η Nintendo και δε θα μαθαίνατε ποτέ τι είναι home console...KAI portable!
Εμείς, νέε, είμαστε αρκετά μεγάλοι ώστε να θυμόμαστε το Atari 2600 και τις υπόλοιπες πραγματικά πρώτες home consoles... :wink:
Όσο για τα portables, που συμφωνώ ότι είναι σημαντικά, η εταιρία επιδεικνύοντας για άλλη μια φορά την μεγαλοθυμία της, φρόντισε να δίωξει τον δημιουργό τους (και -ίσως- σωτήρα της) Gunpei Yokoi στην πρώτη του αποτυχία (βλ. Virtual Boy)
Α, τώρα που το σκέφτομαι, να που εδώ είναι πραγματικά πρωτοπόρος εταιρία! Η πρώτη κονσόλα virtual reality και actual πονοκεφάλων ανήκει επίσης στην Nintendo! :P
Το άλλο για το ποιός μας έμαθε τι εστί home console, θα το βάλω σαν joke of the day πάντως... :roll:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Maddog έγραψε:Εμείς, νέε, είμαστε αρκετά μεγάλοι ώστε να θυμόμαστε το Atari 2600 και τις υπόλοιπες πραγματικά πρώτες home consoles... :wink:

ΜΑΘΟΥΣΑΛΕΣ!

:lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

Κάποιοι σε αυτό το forum γεννήθηκαν το 1981! 8)
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
GigaBac28
Black Tiger
Black Tiger
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 01 Φεβ 2006 18:27
Τοποθεσία: ΑΙΓΙΟ ΑΧΑ'Ι'ΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GigaBac28 »

Βρε παιδιά ένα post έκανα και εγώ για να μου διαγραφούν τα παλιά μου accounts, πράγμα που έγινε και ευχαριστώ, αλλά βλέπω πως οι απαντήσεις τελικά ξέφυγαν εντελώς από το θέμα...και ξέσπασε ο 3ος Παγκόσμιος για τη Nintendo και το console emulation. Σέβομαι τους 'παλιους' gamers εδώ μέσα, αλλά όχι και τέτοια αντιμετώπιση προς τους "νέους". Εγώ είμαι 28 ετών (εξ' ου και GigaBac28) και θυμάμαι αρκετά καλά τις περισσότερες από τις κονσόλες-παιχνιδομηχανές της δεκαετίας του 80 και 90, αλλά δεν μπορώ να ισχυριστώ πως η τάδε κονσόλα είναι καλύτερη από την άλλη.
Είναι όπως τα αυτοκίνητα: καλό αυτοκίνητο για τον καθένα προσωπικά είναι αυτό που καλύπτει τις εκάστοτε ανάγκες και προτιμήσεις του. Άλλο τώρα αν θέλουμε όλοι μια Ferrari... :D 8) :D 8) :D 8)
Mame και ξερό ψωμί!!!
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Λίγη πλάκα ποτέ δεν έβλαψε κανένα!!!:lol:

"Don't take life too seriously, you'll never manage to get alive out of it anyway..." :roll:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Οι απαντήσεις σε όλα τα θέματα πρέπει να ξεφεύγουν από το topic!
Είναι παράδοση του mame.gr που οφείλει να συνεχιστεί! :wink:

Όσο για το Nintendo vs Sega (δεν είναι ο 3ος παγκόσμιος, είναι ο Εκατονταετής Πόλεμος...) κλπ και την αντιμετώπιση προς τους νέους, έχουμε βριστεί και από κοντά αρκετές φορές, οπότε πλέον όλοι οι συμμετέχοντες το έχουν συνηθίσει και θα αισθανόντουσαν περίεργα αν υπήρχε πιο φιλικό κλίμα. :P
Παρόλ' αυτά, ας δοκιμάσω: "Αγαπητέ και αξιότιμε κύριε Olorin, σεβαστέ κύριε Xalia και λοιποί οπαδοί της αξιολάτρευτης εταιρίας που φέρει το όνομα Nintendo. Θα ήθελα να παρατηρήσω, εφόσον βέβαια έχω την άδεια σας και δεν θίγω τα αισθήματά σας, ότι η Nintendo, την οποία πρέπει να τονίσω ότι σέβομαι και εκτιμώ, δεν είναι η εταιρία που μας έμαθε τι εστί home console και ότι τα ελάχιστα κρούσματα κακής συμπερίφοράς εκ μέρους της, ουδέποτε έθιξαν τους gamers παγκοσμίως και είναι ήδη περασμένα-ξεχασμένα. Επίσης, εφόσον δεν συμφωνείτε με την παρούσα ιεραρχία του mame.gr, θα προκυρήξουμε άμεσα εκλογές για νέο προεδρείο της αρεσκείας σας και σαν ελάχιστο δείγμα τιμής εκ μέρους μας θα συμμετέχετε όλοι με μια επιπλέον ψήφο στο προσεχές δημοψήφισμα. Ζητάμε ταπεινά συγνώμη και για να εξιλεωθούμε θα στείλουμε άμεσα donation για τους σκοπούς της εταιρίας σας."
Μπα, δεν μου αρέσει αυτό το στυλ... :?
Back to normal mode!
Συγνώμη τώρα, πάω να ακονίσω τα δόντια μου. Πρέπει να δαγκώσω τον Olorin για να λυσσάξει... 8)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Maddog έγραψε:..."Αγαπητέ και αξιότιμε κύριε Olorin, σεβαστέ κύριε Xalia και λοιποί οπαδοί της αξιολάτρευτης εταιρίας που φέρει το όνομα Nintendo. Θα ήθελα να παρατηρήσω, εφόσον βέβαια έχω την άδεια σας και δεν θίγω τα αισθήματά σας, ότι η Nintendo, την οποία πρέπει να τονίσω ότι σέβομαι και εκτιμώ, δεν είναι η εταιρία που μας έμαθε τι εστί home console και ότι τα ελάχιστα κρούσματα κακής συμπερίφοράς εκ μέρους της, ουδέποτε έθιξαν τους gamers παγκοσμίως και είναι ήδη περασμένα-ξεχασμένα. Επίσης, εφόσον δεν συμφωνείτε με την παρούσα ιεραρχία του mame.gr, θα προκυρήξουμε άμεσα εκλογές για νέο προεδρείο της αρεσκείας σας και σαν ελάχιστο δείγμα τιμής εκ μέρους μας θα συμμετέχετε όλοι με μια επιπλέον ψήφο στο προσεχές δημοψήφισμα. Ζητάμε ταπεινά συγνώμη και για να εξιλεωθούμε θα στείλουμε άμεσα donation για τους σκοπούς της εταιρίας σας."
Ουπς, τί έφαγε ο MD και τον χάλασε?
Πρέπει να είναι πολύ άσχημα για να μιλάει και να φέρεται έτσι...
Maddog έγραψε:Μπα, δεν μου αρέσει αυτό το στυλ... :?
Back to normal mode!
Συγνώμη τώρα, πάω να ακονίσω τα δόντια μου. Πρέπει να δαγκώσω τον Olorin για να λυσσάξει... 8)
A! Ευτυχώς... πάνω που άρχισα να ανησυχώ, όλα επανήλθαν στο φυσιολογικό τους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Κραταω χαμηλα τους τονους

Η πολιτικη των οπαδων της SErvice GAmes ειναι τουλαχιστον προφανης - moderation και στα posts ??? - αλλα να ειστε σιγουροι οτι δεν θα περασει ετσι - ηδη οι συζητησεις με τους αξιοτιμους Olorin και Xalia εχουν προχωρησει και θα καταθεσουμε συντομα προταση στον Αξιαγαπητο - Σεβασμιο και υπερανω πασης κριτικης Προεδρο του MAME.γκρ


Απο το Πολιτικο Γραφειο του Συλλογου Φιλων Προεδρου MAME.γκρ
Leave the gun. Take the cannoli.
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

Εγώ όμως επειδή είμαι και δυο μέτρα παλικάρι, μου είναι δύσκολο να κρατήσω... χαμηλά τους τόνους, οπότε ένα έχω να πω...

Ντροπή!!! Αίσχος!!! :evil: :evil: :evil:

Λογοκρισία??? Editing στα posts του απλού αγωνιζώμενου λαού??? Αλλά, βέβαια... ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ!!!! :x :evil:

Κάτω η δικτατορία της SEGA και των προσκείμενων σε αυτήν moderators!!!

Πρόεδρε πού είσαι??? κατέλαβε το forum σου η "Χούντα των (Σκαντζό)χοιρων"!!! Ανέλαβε δράση, το απαιτεί ο τίμια μαχόμενος λαός σου...

Κατάλαβες, μιλάνε για εμάς που αν δεν υπήρχαμε ούτε που θα ήξεραν τι πάει να πει gaming στο τρένο και στο λεωφορείο... που θα είχαν χειριστήρια χωρίς αναλογικούς μοχλούς και shoulder pads... Χωρίς εμάς κύριοι, ο χρόνος για τα video games θα είχε σταματήσει στο Atari 2600!!!! Το οποίο παρεμπιπτόντως, σε αντίθεση με τις συκοφαντικές δηλώσεις των... δημογέροντων, σας πληροφορώ ότι το θυμάμαι πολύ καλά παρόλο που ούτε τα 25 μου δεν έχω κλείσει ακόμα (έχω γεννηθεί το ίδιο έτος με τον συμπολεμιστή xalia) και μάλιστα το είχα τιμήσει ίσως περισσότερο κι από ό,τι εσείς οι ίδιοι!!! (έχε χάρη που ο θείος μου δούλευε στην JVC που τα εισήγαγε τότε...)

Ακούς εκεί...μιλάνε όλοι, μιλάνε κι αυτοί που το μόνο που ξέρουν είναι να...κάνουν SErvice σε χαλασμένα video GAmes! (αλλά έτσι είναι, τα πάντα από δεύτερο χέρι τα παίρνατε... χρησιμοποιημένες ιδέες άλλων...ξαναζεσταμένο φαΐ...)

Υ.Γ:
ambu_dare έγραψε:Ουπς, τί έφαγε ο MD και τον χάλασε?
Πρέπει να είναι πολύ άσχημα για να μιλάει και να φέρεται έτσι...
Maddog έγραψε:Συγνώμη τώρα, πάω να ακονίσω τα δόντια μου. Πρέπει να δαγκώσω τον Olorin για να λυσσάξει... 8)
:twisted: Χεχεχε...εγώ στα'λεγα...δεν τρώγωμαι με τίποτα...είμαι...ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Υ.Γ.2: Κι όμως, υπάρχει ένα πράγμα στο οποίο θα συμφωνήσω με το λυσασμένο τρελόσκυλο:
Maddog έγραψε:Οι απαντήσεις σε όλα τα θέματα πρέπει να ξεφεύγουν από το topic!
Είναι παράδοση του mame.gr που οφείλει να συνεχιστεί! :wink:
:lol: :wink:
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

:lol: :lol: !!!
Ψυχραιμια παιδια!!!!
Ουχ....
:alcoholic: :black-eye:

Ειναι να μην βγει στην επιφανεια αυτο το θεμα.Αμα βγει....
Εχω την εντυπωση οτι καποιοι ηδη εχουν αρχισει να ξεθαβουν το τσεκουρι του πολεμου.... :butcher:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Γιατί, πότε ήταν θαμμένο το τσεκούρι;;; :dwarf:
Σύντομα πάντως θα αποδειχτεί προφητικό το signature του Olorin για gamer χωρίς μέλλον...άσε που θα πάψει να είναι "2 μέτρα παλικάρι" όταν του αφαιρεθεί δια της βίας εκείνο το πράγμα που έχει πάνω στους ώμους του (ΑΚΑ σκαλπ!) 8)
Επίσης δεν θα θεωρήσω καθόλου συμπτωματικό το γεγονός ότι οι φανατικοί οπαδοί της Nintendo είναι όλοι γεννημένοι μετά το 1980.
Ανέκαθεν ήταν γνωστό ότι Nintendo is for kids.
O Paspartoo δεν μετράει, ο ίδιος έχει δηλώσει ότι είναι κυρίως Atari fan, κάτι βέβαια που μετά το post του Olorin με κάνει να απορώ πως συμμετέχει στην "συμμαχία", μια και νομίζω ότι προτιμούσε τις εποχές του Atari 2600.
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Είναι προφανές πως ο Paspartoo δωροδοκήθηκε προκειμένου να υποστηρίξει την πλευρά Nintendo-maniacs. Δηλώνουμε πως ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! Θα αποδοθεί δικαιοσύνη στο επόμενο 'meating'!
ΟΛΟΙ ΟΙ NINTENDO FANS ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΝΗΣΤΙΚΟΙ! :P :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Αγαπητοι Κυριοι


Παραδεχομενος οτι αφορμη για τη νεα συρραξη απετελεσε η επιστολη του Συλλογου Φιλων Προεδρου ΜΑΜΕ.γκρ εις την οποια ζητησα να διαφραφουν οι ανω των 550 posts συγγραφεις για να τονωσουμε το ενδιαφερον των νεων μελων - αλλα και η προταση για τον διορισμο Υπερmoderator του αγαπητου (και συναγωνιστη) Olorin, θελω να ξεκαθαρισω 2-3 πραγματα και να τοποθετηθω εις τας κατηγοριας που εξαπελυσαν στο προσωπο μου μελη της φραξιας SErvice GAmes.

1.
Η παρατηρηση μου για την πολιτικη των μελων της ως ανω αναφερομένης φραξιας αποδεικνυεται περηφανα απο την πρωτακουστη σε φορουμ κινηση να παραποιηθει το περιεχομενο post ενος μελους με απωτερο σκοπο τον υποβιβασμο του Συλλογου που εκπροσωπω επι τοσους μηνες.
Επανεφερα το post στην πρωτερη του κατασταση και υπεβαλλα νεα βελτιωμενη προταση προς τον Προεδρο - παραταυτα οποιος ενδιαφερεται να δει το μεγεθος του διασυρμου που υπεστει το original μπορει να δει το post του (αγαπητου) χρηστη Nemo που ακολουθει το δικο μου.

2.
Το δικο μου ετος γεννησης αγαπητοι Κυριοι ειναι το 1971. Μεγαλωσα με Coleco και Atari και εριχνα ταληρα σε coinops πολυ πριν το 1981.
Δεδομενου των παραπανω ειμαι φαν της πρωτης "μαγικης" εταιρειας δηλ της Atari. Αυτο ειναι κατι που δεν αλλαζει - αλλα δυστυχως αλλαξε το σκηνικο στην αγορα.

Οι Atari και Coleco πατωσαν οταν μπηκε στο χωρο των home console η Nintendo η οποια κρατησε τα πρωτεια μεχρι και την εισοδο του Playstation. Τις τελευταιες γενιες home consolων (SNES,SMD,SATURN και DC) δεν τις παρακολουθησα λογω του κολληματος μου με τα home micros και κατοπιν με τα pc. Ευτυχως η γνωριμια μου με το MAME.γκρ και τα μελη του με επανεφεραν στον "ισιο" δρομο.

Φυσικα παραμενω Atari boy και θα παρακαλουσα τους ομιλητες της φραξιας οπως μην συγχεουν την παρουσια μου στο πλευρο των φιλων της Nintendo με οποιασδηποτε μορφη ξεπουλημα ή κατι αναλογο.

3.
Το να "υπερασπιζεται" καποιος την οποια εταιρεια της οποιας τα προιοντα των μεγαλωσαν - ακουγεται καπως - λαμβανοντας υποψην το γεγονος οτι λειτουργει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μονο με οικονομομετρικα κριτηρια. Ομως σε τετοιου ειδους αντιπαραθεσεις δεν υπαρχουν καλοι και κακοι, απλα να εχουμε (και να εχετε) το θαρρος να αναφερετε ολες τις περιπτωσεις και να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.

Η Nintendo εχει παμπολες φορες απασχολησει τα μεσα με τις ανεκδιηγητες αποψεις της για το videogaming - αλλες τοσες ομως εχει κανει απιστευτο μπαμ με τα παιχνιδια που παρουσιαζει. Ειναι η μονη εξαλλου εταιρεια παιχνιδιων που τιμωρηθηκε με 150.000.000 ευρω (αν θυμαμαι καλα) για μονοπωλιακη σταση απο την Ευρωπαικη Ενωση.

Είναι όμως και η μονη που βρισκεται ακομα στην αγορα των home consoles – σε πεισμα των SONY και Μ$ - και προσπαθει να υπερασπισει τα προιοντα της. Η αγαπημενη σας SEGA εχει προ πολλου βγει εκτος μαχης – και καλο θα ηταν να αναφερθειτε και σε αυτό το θεμα.
Η SEGA χαθηκε γιατι επαιξε με εγωπαθεια το παιχνιδι της αγορας – το ιδιο επαθε και η Atari παλιοτερα. Ναι, το εκανε και η Nintendo αυτό, αλλα είναι ακομα εδώ. Σας χαλαει πολύ ? Ε παρτε ένα XBOX360 και καθαρισατε.

Ή μαλλον όχι – παρτε τα καινουργια megadrive με τα ενσωματωμενα παιχνιδια – ή ακομα χειροτερα παρτε τα flashback της Atari … ντροπη τους και μονο που σκεφτηκαν να τα κυκλοφορησουν κατά τη γνωμη μου.

Νομιζα ότι ειμαστε retrogamers…



4.
Τωρα σχετικα με τον Πολεμο.

Αν καποιος (πχ ο Xalia) εχει μεγαλωσει με φορητες consoles, περιμενετε να είναι οπαδος της SEGA ? ακομα και αν ηταν γεννημενος το 1951 ….

Δεν σας αρεσαν τα οσα ειπε ο Olorin για τα αναλογικα χειριστηρια και τα shoulder pads ? ψεμματα είναι ?

Μηπως ο αγαπημενος μας emulator (ΜΑΜΕ) δεν εχει εξομοιωσει παιχνιδια της SEGA ? δεν εχει κυνηγηθει από αυτην ? δεν είναι παρανομο να εχεις iso της SEGA αν δεν εχει το πρωτοτυπο hardware ? Μονο για την Nintendo ισχυει αυτό ?


5.Και κλεινω (ουφ)

Το postακι αυτό ακροβατει μεταξυ σοβαρου και αστειου (η τεραστια λογοτεχνικη του αξια είναι δεδομενη οκ)

Προσωπικη μου γνωμη είναι ότι αυτή τη στιγμη η μονη εταιρεια που ζει και είναι στο χωρο των home consoles είναι η Nintendo – τουλαχιστον από αυτές τις εταιρειες που εχουν αυτό το μαγικο κατι και που μεγαλωσαν τη γενια μου. Είναι η μονη που κοντραρει τους «όλα τα σφαζω όλα τα μαχαιρωνω» αντιπαθεις γιγαντες SONY και M$.

Αυτό και μονο μου είναι αρκετο για να παιρνω το μερος της σε κάθε κοντρα.
Για μενα αντιπαραθεση SEGA και Nintendo δεν υπαρχει κατ’ουσια μιας και η πρωτη δεν υπαρχει πια με την μορφη που θα μπορουσε να προσφερει κατι στο χωρο.

Ειμαστε retrogamers και δεν εχουμε αναγκη τετοιων καταστασεων ουτε για πλακα – την αντισταση κατά του σημερινου χαους θα πρεπει να υποστηριξουμε.

Αν βεβαια επιμεινει η φραξια….εχω το τσεκουρι προχειρο οκ…

(το να μεινω νηστικος καλο θα μου κανει lol)
Leave the gun. Take the cannoli.
Απάντηση