PS2 στα 99 €

PC, Xbox/360, XboxOne, PS3, PS4, Wii, WiiU, PSP/PSVita, GP2X, DS/3DS κτλ Συζήτηση για όλα τα τρέχοντα ή πιο πρόσφατα συστήματα παιχνιδιών.

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
theoritikos
Mame Maniac
Mame Maniac
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005 22:37

PS2 στα 99 €

Δημοσίευση από theoritikos »

Αυτή η είδηση θα ενδιαφέρει τον maddog, που ψάχνει φτηνό ps2.
Πήγα χτες στα εγκαίνια του Media Market του Ρέντη (είναι κοντά στο Village), και μέσα στις προσφορές που έχουν είναι και το ps2. Φυσικά είναι η slim έκδοση (μόνο αυτή κυκλοφορεί πλέον).
Δεν ξέρω όμως για πόσο ακόμα θα τα έχουν, γιατί έβλεπα κάτι τύπους που τα αγοράζαν δυο-δυο! Δεν βρήκα όμως memory cards και χειριστήρια, αλλά έχουν προσφορές και σε αρκετά γνωστά παιχνίδια
In the beginning it was pong.....
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Γνωμη μου (ή προβλεψη,οπως θελετε παρτε το :lol: )
Αν περιμενει λιγο ακομη μεχρι να φτασει το ps3 και εδω,θα μπορει να το βρει και στην μιση τιμη απο αυτην που αναφερεις theoritike.... :wink:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Στην μισή δεν νομίζω να φτάσει ποτέ καινούριο, αλλά όντως και εγώ πιστεύω ότι οι τελευταίες παρτίδες του PS2 θα πουληθούν κάπου εκεί γύρω (100-120 ευρώ) επισήμως οπότε δεν είναι καθόλου απίθανο να το βγάλει κανένα μαγαζί σε προσφορά στα 80-100 σε κανά εξάμηνο!
Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε ιδιαίτερη όρεξη να τρέχω στου Ρέντη -στην τελική δεν είμαι Sony fan- αλλά αν κανένας φίλος πάει ας πάρει και ένα για μένα...απλώς για να τελειώσω το γνωστό από άλλα posts mission για 3 κονσόλες στην τιμή ενός Wii. :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Απάντηση