Mame 0.115u1

Τα θέματα της κεντρικής σελίδας και τα σχόλια τους.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

pepinos έγραψε:
FOTINI έγραψε:
pepinos έγραψε:σιγα το κοπο

4 δισκακια ειναι
νασαι καλα ,σε ευχαριστω αλλα θα βρω τι θελω και θα το κανω μονη μου . σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον σου
θα παρακαλεσω τους modelators να δειξουν την απαιτουμενη προσοχη οσο αφορα στα νευρα καποιων member......ωστε να μην δημιουργειται προκληση απο το πουθενα....για τυχον μελοντικα ευτραπελα στο forum, καθως και για υποβαθμιση του forum απο καποια μελη λογο της συμπεριφορας τους....αλλιως να ακολουθειται η μεθοδος ban η οποια ειναι αποτελεσματικη οσο αφορα για ατομα με επιθετικο χαρακτηρα, χωρις να εχει δημιουργηθει συμβαν...και ποσο μαλλον οταν θελουν να δημιουργησουν συμβαν απο το πουθενα

θυμομαστε ολοι ενα πρωην μελος(θηλεως)το οποιο ειχε δημιουργησει προβληματα στο προσφατο παρελθον

ευχαριστω

καλημερα. μολις τωρα ελαβα ενα μην. για την συγκεκριμενη ενοτητα. δεν ηξερα οτι σε προσβαλλα επειδη αρνηθηκα να μην μου γραψεις κατι. δεν ηθελα να σε βαλω σε κοπο, και δευτερον δεν ειναι τοσο επειγον αυτη την στιγμη. αφου μου εδειξες που θα κατευθυνθω, δεν το θεωρησα τοσο δυσκολο στο να το κανω μονη μου.

και θα σου πω τοην αιτια που δεν δεχτηκα να συναντηθω με καποιον απο σας. αυτην την χρονικη περιοδο μεχρι τον σεπτεμβριο , εχω ετοιμασιες γαμου, και ασχολουμαι μονο λιγο οταν δεν εχω δουλεια. δεν περιμενα σε καμια περιπτωσω οτι θα κανατε θεμα με την ευγενικη παντα (γιατι δεν σε ξερω και δεν με ξερεις ) αρνηση στο να με βοηθησεις.

φιλικα φωτεινη
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Η ώρα η καλή Φωτεινή. Απλά όπως κατάλαβες ορισμένοι από μας απλά "δεν δέχονται το όχι για απάντηση"... Θεωρώ το θέμα ληγμένο μια και ο Δημήτρης *μάλλον* σκεφτόταν κάτι άλλο όταν τα έγραφε αυτά. :)
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

Whacker έγραψε:Η ώρα η καλή Φωτεινή. Απλά όπως κατάλαβες ορισμένοι από μας απλά "δεν δέχονται το όχι για απάντηση"... Θεωρώ το θέμα ληγμένο μια και ο Δημήτρης *μάλλον* σκεφτόταν κάτι άλλο όταν τα έγραφε αυτά. :)

καλημερα. σε ευχαριστω να εισαι καλα. και γιατι δεν δεχεστε το οχι? ειναι κατι κακο? παιδια λυπαμαι πολυ αν σας προσβαλλα , δεν το ειχα σκοπο, αλλα το θεωρησα οτι δεν εγινε και τιποτα.

φιλικα φωτεινη
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

FOTINI έγραψε:
pepinos έγραψε:
FOTINI έγραψε: νασαι καλα ,σε ευχαριστω αλλα θα βρω τι θελω και θα το κανω μονη μου . σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον σου
θα παρακαλεσω τους modelators να δειξουν την απαιτουμενη προσοχη οσο αφορα στα νευρα καποιων member......ωστε να μην δημιουργειται προκληση απο το πουθενα....για τυχον μελοντικα ευτραπελα στο forum, καθως και για υποβαθμιση του forum απο καποια μελη λογο της συμπεριφορας τους....αλλιως να ακολουθειται η μεθοδος ban η οποια ειναι αποτελεσματικη οσο αφορα για ατομα με επιθετικο χαρακτηρα, χωρις να εχει δημιουργηθει συμβαν...και ποσο μαλλον οταν θελουν να δημιουργησουν συμβαν απο το πουθενα

θυμομαστε ολοι ενα πρωην μελος(θηλεως)το οποιο ειχε δημιουργησει προβληματα στο προσφατο παρελθον

ευχαριστω

καλημερα. μολις τωρα ελαβα ενα μην. για την συγκεκριμενη ενοτητα. δεν ηξερα οτι σε προσβαλλα επειδη αρνηθηκα να μην μου γραψεις κατι. δεν ηθελα να σε βαλω σε κοπο, και δευτερον δεν ειναι τοσο επειγον αυτη την στιγμη. αφου μου εδειξες που θα κατευθυνθω, δεν το θεωρησα τοσο δυσκολο στο να το κανω μονη μου.

και θα σου πω τοην αιτια που δεν δεχτηκα να συναντηθω με καποιον απο σας. αυτην την χρονικη περιοδο μεχρι τον σεπτεμβριο , εχω ετοιμασιες γαμου, και ασχολουμαι μονο λιγο οταν δεν εχω δουλεια. δεν περιμενα σε καμια περιπτωσω οτι θα κανατε θεμα με την ευγενικη παντα (γιατι δεν σε ξερω και δεν με ξερεις ) αρνηση στο να με βοηθησεις.

φιλικα φωτεινη

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΟΧΙ.

ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ PM, ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τρελαθηκα εντελως...το 1ο η παρεξηγηση εδω(συγχωρεμενος ειμαι απο τον γαμπρο...ελπιζω...αλλιως παω για τα θυμαρακια....χωρις να προλαβω,αφου θα εχουν εξομειωθει τα raiden 2+dx).....και 2ο...που ειναι η γραμμη αναβαθμισης(αγανακτησης)...Ποτε και παλι Ποτε...Ελλαδαρα με το net σου

οκ, σου ριχνω πριβε μυνημα για τα περαιτερω
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

pepinos έγραψε::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τρελαθηκα εντελως...το 1ο η παρεξηγηση εδω(συγχωρεμενος ειμαι απο τον γαμπρο...ελπιζω...αλλιως παω για τα θυμαρακια....χωρις να προλαβω,αφου θα εχουν εξομειωθει τα raiden 2+dx).....και 2ο...που ειναι η γραμμη αναβαθμισης(αγανακτησης)...Ποτε και παλι Ποτε...Ελλαδαρα με το net σου

οκ, σου ριχνω πριβε μυνημα για τα περαιτερω

pepinos εχεις πμ
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

pepinos (δημητρη) εισαι μεσα? αν ναι, σε περιμενα σημερα, αν οχι που εισαι?
FOTINI
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007 13:47
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FOTINI »

καλο μηνα σε ολους. ευχαριστω τον δημητρη για την πολουτιμη βοηθεια που μου εδωσε και μου δινει σε κολλημα που εχω.

ενταξει δημητρη το εφτιαξα οσον αφορα με τις κινησεις
oblivion
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 26 Αύγ 2007 01:22

Δημοσίευση από oblivion »

Απίστευτο, πως καταλήξατε να συζητάτε για υπογεννητικότητα, σύνταγμα, τις 10 εντολές, φεμινισμό από μια γυναικεία άρνηση! Τελικά οι Ελληνίδες φταίνε για τις γραμμές του ΟΤΕ, το μόνο σίγουρο! :lol:

Καλώς σας βρήκα. :)
Απάντηση