Πουλαω NINTENDO DS LITE BLACK

PC, Xbox/360, XboxOne, PS3, PS4, Wii, WiiU, PSP/PSVita, GP2X, DS/3DS κτλ Συζήτηση για όλα τα τρέχοντα ή πιο πρόσφατα συστήματα παιχνιδιών.

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
manifesto
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Μάιος 2007 17:17
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Πουλαω NINTENDO DS LITE BLACK

Δημοσίευση από manifesto »

Γεια σας παιδια!Πουλαω το Nintendo DS Lite μου λογο αγορας και "κολληματος" με PSP.Ειναι μαυρο,σε αριστη κατασταση,εχει κουτι,οδηγιες,φορτιστης,2ο πενακι κλπ.Μαζι και το παιχνιδι Resident Evil DS οπως επισης και μια M3 Simply DS&1Gb micro sd.Ακομα και μια Supercard SD&1Gb mini sd.Τελος δινω και μια θηκη για 2 GBA games (μου την εφεραν απο το Nintendo Club).Ολα αυτα τα δινω 170€!Μονο για Αθηνα!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manifesto την 07 Ιαν 2008 17:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Why should i believe,if God's not here to save me..(Psyclon Nine)
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Φίλε manifesto σε παρακαλώ να συμμορφώσεις την αγγελία σου βάσει του παρακάτω κανόνα του forum:
- Απαγορεύεται περιεχόμενο Παράνομων προγραμμάτων/παιχνιδιών (Warez) στα posts.
Αυτα περιλαμβάνουν:
α. Νεώτερες κονσόλες όπως PS2/3, X-BOX/360, GameCube, PSP, DS, Wii κτλ
Ακόμα και αν τα χαρίζεις, δεδομένου ότι χρησιμοποιούνται σαν επιπλέον κίνητρο για να πουλήσεις κάτι, παραμένει και παράνομο και εκτός κανόνων.
Δεν επεμβαίνω άμεσα γιατί θεωρώ ότι το έκανες από κεκτημένη ταχύτητα, αλλά παρακαλώ να διορθωθεί σήμερα το δημόσιο post, αλλιώς θα αναγκαστώ να προβώ εγώ στις απαραίτητες διορθώσεις.

Φυσικά τι θα κάνεις απο την στιγμή που θα βρεις αγοραστή ή στα pm σου δεν μας αφορά. :)
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
manifesto
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Μάιος 2007 17:17
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manifesto »

1000 sorry Mad Dog!!Για να ειμαι ειλικρινης,δν διαβασα τους κανονες.. :( Ελπιζω τωρα να ειναι οκ ε?! soz και παλλι.΄.
Why should i believe,if God's not here to save me..(Psyclon Nine)
Άβαταρ μέλους
manifesto
Crazy Kong
Crazy Kong
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Μάιος 2007 17:17
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manifesto »

Παρακαλω το θεμα να κλειδωσει γιατι το Nintendo DS lite το πουλησα!
Why should i believe,if God's not here to save me..(Psyclon Nine)
Κλειδωμένο