PC MASTER και MAME GR

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Άβαταρ μέλους
GeoAnas
Methuselah
Methuselah
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: 19 Απρ 2004 22:39
Τοποθεσία: Πολύγυρος - Χαλκιδική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeoAnas »

Οχι μωρή δεν ντρέπομαι να φανερώνω το όνομα μου, μιλάω πάντα ανοιχτά και δεν κρύβομαι ποτέ..βρε ούστ...οοοοΟΟΟΟΥΥΥΣΤ.
Άει παράτα μας από δω πέρα, έχω και τα νεύρα μου σήμερα.
(μην ακούσεις και πιο χοντρά πράματα, έχει χάρει που σέβομαι τον χώρο).
Θέλεις πολλές μπούφλες πράγματι.
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Έλεγα απλά να σβήσω το post αλλά δεν ήθελα να χάσω τη χαρά να απαντήσω:
Πρωτα απ ολα να σου πω οτι ποτε δεν πιστεψα οτι εσυ εισαι ικανος να παιξεις το decathlete διοτι απαιτουνται ειδικες γνωσεις που δεν τις κατεχεις.
1. Η αλήθεια είναι πως τις κυματικές του Schroedinger δεν τις κατέχω καλά αλλά θα μελετήσω, το υπόσχομαι... 8) (κανένα ιδιαιτεράκι παίζει; ) :lol:
Ποτε δεν ειπα οτι ειναι ολοι αχρηστοι, αναφερομουν μονο στους περιθωριακους τυπους της γνωστης κομπανιας-τασουλης,madog και λοιπα παρασιτα)
2. ΜΠΑ! καμμιά 200αριά φορές και αυτές διαμοιρασμένες σε όλα τα posts σου με copy-paste για να μη κουράζεσαι...
Εσυ εισαι ο τυπος του "λαδι λαδι και τηγανητες τιποτα", ή αλλιως, πολλα λογια-ουσια μηδεν..Η κλασικη περιπτωση του ατομου που ολα τα ξερει και τιποτα δε ξερει, ο τυπος του πολυλογα/φαφλατα και του θρασυδειλου, που εκ του ασφαλους λεει οτι θελει...
3. Γιατί πρέπει να με ενδιαφέρει μια (νευρική μάλλον) κρίση σου; Έχεις συνειδητοποιήσει, πως είχες την τύχη να γνωρίσεις κάποιους αξιόλογους ανθρώπους για ΜΙΑ φορά στην μίζερη ζωή σου;
Oσο για τα περι ονοματων, annie2, pam etc, οπως ηδη σου εξηγησα, ποτε δεν θα εδινα πραγματικα στοιχεια σε υποπτα ανθρωπαρια οπως εσυ, μη ξεχνας τις αθλιοτητες σου οταν κοινοποιουσες το e-mail μου(σχηματικο κι αυτο..)
4. (χωρίς σχόλιο)
Βρωμικοι ανθρωποι υπαρχουν και αλλου, δεν εχεις μονο εσυ την αποκλειστικοτητα.(πχ ο συν/φος σου Λεφτερης, γνωστος και ως καλικαντζαρος, χα χα χα, α ρε καραγκιοζηδες...προφανως αυτο το νουμερο πηρε ποδι απ το σαιτ που λερωνε και ηρθε στο δικο σας να βρει στεγαση και κατανοηση, χα χα χα)
5. Ναι, είχαμε την τύχη (μάλλον ατυχία) να γνωρίσουμε έναν εδώ (εσένα) και μάλιστα με 3πλή, (ή 4πλή; ) προσωπικότητα! (ΤΟ ΒΑΛΤΕΤΣΙ ξέρεις που πέφτει; )
Δεν καθισα να διαβασω τα λινκς σου, πρεπει ομως να εισπραξεις τις απαντησεις της νεας χυδαιας επιθεσης σου.
6. Μας το ξανάπες αυτό... λίγο πιο πάνω... (ΚΑΙ διαλείψεις έχεις; )
Και το δικο σου ip ειναι logged απο μενα. Τι θελεις να πεις οτι..η επομενη κινηση θα ναι ματ?? Τι θα μου κανεις, θα με δολοφονησεις???
7. Και να χάσει ΤΕΤΟΙΟ "αξιοθέατο" η φύση; Γιατί να το κάνω αυτό; Έχεις τέτοιες πρακτικές εσύ στη ζωή σου;
1ον οπως ηδη σου επισημανα,αλλα προφανως δε το καταλαβες(ή εκανες πως δε το καταλαβες, για λογους εντυπωσιασμου), δεν ειναι δυνατον να κανεις ban οποιονδηποτε, διοτι με μια νεα συνδεση (ISP) μπορει να ξαναμπει. Με αλλα λογια, διαφορετικα ISP σημαινουν και διαφορετικα IPs..To καταλαβες τωρα αγραμματε?...
8. Αγράμματος; χμμ... Εγώ τουλάχιστον ξέρω να διαβάζω. Εσύ δεν ξέρεις ούτε να γράφεις ούτε να διαβάζεις (Ξέρεις πόσα λάθη κάνεις σε 1 πρόταση;; ). ΠΟΙΟΝ να εντυπωσιάσω; ΕΣΕΝΑ; (ας γελάσω). Όσο για τα νέα σου IPs: ΠΟΣΕΣ καινούργιες συνδέσεις νομίζεις πως μπορείς να κάνεις; (που αυτές να μη μπορούνε να φάνε BAN; ) ;) 3, 4 ίσως; και 10 να είναι, απλά θα έχουμε 10 Banned IPs (με τα αντίστοιχα Nicknames...) ΧΑΡΑ ΜΑΣ θα είναι... γιατί θα ξέρουμε πως κάθε φορά θα κάνεις ΑΛΛΗ μια σύνδεση για να φάει ΑΛΛΟ ένα ΒΑΝ.
2ον και σημαντικοτερον, ΔΕΝ σκοπευω να αναλωσω αλλο χρονο εδω περα, "συζητωντας" με ατομα χαμηλου επιπεδου...
9. ΟΧΙ ΡΕ @!%^$@!! ΜΗ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ; ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ;;; :lol:
Συνεχιστε μονοι σας τις..εποικοδομητικες συζητησεις,εγω δεν προκειται να ξαναπερασω απ δω ουτε για πλακα,ειναι σαν να λερωνομαι απ τον οχετο σας. Ουτε και τωρα ειχα βεβαια αλλα καποιοι φιλοι μου με ειδοποιησαν για τις νεες σου αθλιοτητες οποτε επρεπε να σου απαντησω για τελευταια εστω φορα.
10. ΕΧΕΙΣ και φίλους; ΥΠΑΡΧΟΥΝ κι άλλοι σαν κι εσένα; (O.M.G. ! This world is really f*cked up! )
Ουτε εγω ειμαι βεβαιος για σενα οτι προκειται για "κυριο"...whacker,αλομα,συκια,κουνιστρα,gay,ξεφωνιμενη,λουλού,πρεζου και οτι αλλο εισαι.
11. Κατ' αρχάς δεν μπήκα εγώ με γυναικείο όνομα να γράφω βλακείες. Δεύτερον, ΠΟΣΕΣ γκόμενες νομίζεις πως υπάρχουν ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ που ασχολούνται με arcade games; ΤΕΛΟΣ: OΠΟΥ θες, ΟΤΑΝ θες και ΟΠΟΤΕ θες, το "συζητάμε" κατ' ιδίαν (μόνος σου ή με τους φίλους σου). PM me να βρεθούμε να σου "εξηγήσω 2 φωνήεντα" πως είναι οι αδερφές και πως φέρονται. :twisted:
Για μενα εισαι ενα τεραστιο μηδενικο (και για καθε σοβαρο gamer βεβαια, θα ενημερωσω οσους μπορω να σε αποφευγουν, αν και απο μακρυα κανει μπαμ αυτος εδω ο οχετος).
12. Νομίζω πως αυταπόδεικτα είσαι ένα μηδενικό και φαίνεσαι. Το έδειξες ΕΜΠΡΑΚΤΑ με τη συμπεριφορά σου εδώ μέσα. Αντικοινωνικός, αγράμματος, διαταραγμένη προσωπικότητα και άλλα πολλά που ΟΦΕΙΛΕΙΣ να επισκεφθείς ειδικό για να στα πει πιο αναλυτικά. Αν οι "σοβαροί gamers" είναι σαν εσένα ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ να με αποφεύγουν!
Τελος, για τον...GEORGE ANASTASIADIS(ήθελα να ξερα αυτος ο τυπος δε ντρεπεται που αναφερει και το ονομα του?!)
13. Γιατί θα πρέπει να ντρέπεται; Το μόνο που πρέπει να ντρέπεται και αυτός και εγώ είναι που συζητάγαμε μαζί σου τόσο καιρό!
"Αει σιχτιρ" να πεις στην αδελφη σου, που προφανως της το λες ηδη (Καθενας εκφραζεται οπως εχει συνηθισει με την οικογενεια του...)
14. Αυτό από κάπου το "έκλεψες"... έτσι δεν είναι; Αλλιώς θα γνώριζες ποιός έχει δείξει την έλλειψη οικογενειακής παιδείας μέσα σε αυτό το forum και δεν θα το έθιγες. (ΒΟΗΘΑΩ: ΠΡΩΤΟΣ και καλύτερος εσύ). Στο σπίτι του κρεμμασμένου ΔΕ μιλάνε για σχοινί καημένε!
Αντε απο δω ρε νουμερα...
15. Έτσι λέω και γω:

Κώδικας: Επιλογή όλων

[00:11] BraiNKilleR: 3 ips tou bannara
[00:11] BraiNKilleR: pame gia to 4o
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Whacker την 09 Σεπ 2004 00:34, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Lefteris_D
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004 16:56
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris_D »

Βρωμικοι ανθρωποι υπαρχουν και αλλου, δεν εχεις μονο εσυ την αποκλειστικοτητα.(πχ ο συν/φος σου Λεφτερης, γνωστος και ως καλικαντζαρος, χα χα χα, α ρε καραγκιοζηδες...προφανως αυτο το νουμερο πηρε ποδι απ το σαιτ που λερωνε και ηρθε στο δικο σας να βρει στεγαση και κατανοηση, χα χα χα)
Αφού σου αρέσει τόσο πολύ ο "καλικαντζαρος" θα τον χρησιμοποιήσω και εδώ! Αλλα μάθε το όνομα του τουλάχιστον, λέγεται Goblin Tinker.
Άβαταρ μέλους
Badge
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 26 Απρ 2004 22:01
Τοποθεσία: Patissia, Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Badge »

Και ένα "αντίο" θα περίσσευε. Ποσώς μας ενδιαφέρει η άποψή σου για την πάρτη μας. Πάρε το υπεροπτικό σου ύφος, τα πολλαπλά nicknames σου, την εξωφρενική υπογραφή σου, τα αναρίθμητα κόμπλεξ σου, το κουβαδάκι σου, και σε άλλη παραλία. Και πάρε και το καλάμι σου μαζί, γιατί εδώ μόλις και μετά βίας έχει χώρο για να παρκάρουμε τα δικά μας.

Και για να τελειώσω, θα ήθελα να κάνω μια παράθεση. Φυσικά δεν πρόκειται να λερώσω τα χέρια μου ακουμπώντας το δικό σου post. Θα πάρω από του Whacker :
ΤΕΛΟΣ: OΠΟΥ θες, ΟΤΑΝ θες και ΟΠΟΤΕ θες, το "συζητάμε" κατ' ιδίαν (μόνος σου ή με τους φίλους σου). PM me να βρεθούμε να σου "εξηγήσω 2 φωνήεντα".
Καταρχήν δεν υπάρχει περίπτωση άτομο σαν εσένα να έχει φίλους. Παίρνω την εντελώς απίθανη περίπτωση να υπάρχουν, και να περάσει από το μυαλό σου να πράξεις τα ανωτέρω. Μόνος ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να διανοηθείς να πας, γεγονός που είναι αυταπόδεικτο από τα γυναικεία nicknames που χρησιμοποιείς. Έχω λοιπόν να σου πω το εξής: Κάνε έναν κόπο, το PM που θα στείλεις να έχει κοινοποίηση προς Badge, Maddog, Octabitus και Tasoulis. 'H μάλλον καλύτερα, κάνε μια κοινοποίηση σε μένα κι εγώ ξέρω σε ποιους θα το προωθήσω. Γιατί να ξέρεις, ο Whacker έχει μια τεράστια ετικέττα που του έχουμε κολλήσει χρόνια τώρα, και που γράφει "INSURED BY MAFIA : YOU HIT HIM, WE HIT YOU !".

Ταύτα και μένω. Ακόμα εδώ είσαι ;
[size=75]A knight is sworn to valor, his heart knows only virtue, his blade defends the helpless, his might upholds the weak, his word speaks only truth, his wrath undoes the wicked.- [i] Knight's Code[/i][/size]
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Ah, La FAMILIA! Gracias Niko, Gracias... ;)

Υ.Γ.:
Eλπίζω να μη το "σκότωσα" το Ιταλικό :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Δεν ξερω τι να γραψω για ολα αυτα , συν της αλλης με ειχε κατασυμπαθησει η annie ... :twisted:


(Φανταζομαι τη φαση στην Πλατεια Ν.Σμυρνης να φιλαμε το δαχτυλιδι στο χερι του Whacker πριν ρουφηξουμε τον capoutsino vitsioso μας :lol: δεν με ειχατε προειδοποιησει γιαυτο.... :lol: )
Leave the gun. Take the cannoli.
Octabitus
Wonder Boy
Wonder Boy
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 01 Μάιος 2004 12:42
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Octabitus »

Αγαπητή Annie, Φρωξυλάνθη, Πανάγο ή όπως αλλιώς σε λένε...

Μέσα από την οθόνη, όλοι είναι δάρτες, γδάρτες και παλουκοκάφτες. Αλλά σε κανένα post σου δεν σε είδα να ζητάς τετ-α-τετ συζήτηση περί τεχνολογικών θεμάτων με τον αδελφό Whacker, τον οποίο αποκαλείς άσχετο, αμόρφωτο και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Στις ειρωνίες και στις προσβολές είσαι αρκετά καλή αλλά βάζω στοίχημα ότι δεν ξέρεις να ξεχωρίζεις ούτε το modem από το mouse. Στο χωρίο μου, τέτοια άτομα τα λέμε "αδιαφόρετα"...

Μην κοκορεύσαι ότι είσαι κορυφαία gamer γιατί ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος καλύτερος από σένα. Και ίσως να μην είναι ο Whacker στην προκειμένη περίπτωση αλλά κάποιος άλλος φίλος από αυτό το forum. Επίσης, ο καλός gamer δεν κρίνεται από ένα παιχνίδι μόνο (εκτός και αν κοιμάσε εκ γεννετής αγκαλίτσα με το Decathlete). Αλλά φυσικά αυτό δεν περιμένω να το γνωρίζεις εσύ.

Δεν θα ήθελα να δω τίποτα που να παραπέμπει σε συνεύρηση για επίλυση διαφορών με χρήση βίας. Είμαστε όλοι πολιτισμένοι άνθρωποι (συνήθως), μορφωμένοι (όσο και αν αυτό σε ενοχλεί, δεν θα την πληρώσουμε εμείς επειδή έμεινες εσύ 4 χρονίες στην 2α δημοτικού) και μπορούμε να διαφωνήσουμε χωρίς να εμπλακούμε βιαίως. Παρόλα αυτά, αν χρειαστεί, και σε αυτό είμαστε καλοί (εν ολίγοις μην ξύνεσαι στην γκλίτσα του βοσκού γιατί προβλέπω χοντρές μάπες, γκέγκε κατσίκι?).

Όπα ρε Punisher, σιγά μην σπάσεις καμμιά γόβα. Ελπίζω να έχεις ήδη φύγει και να μην χρειαστεί να δεις το ανωτέρο post. Και όχι πολλά με εμένα, δεν είμαι τόσο ευγενικός όσο οι άλλοι χρήστες του forum. Σε πνίγω στον ασβέστη σε χρόνο dt (ξέρεις τι είναι χρόνος dt?Όχι?Τον Σεπτέμβριο ξανά).
'Οπως είπε και ο Danny De Vito στο "Twins"...."You're messing with me, you're messing with my whole family".

Άντε γιατί βαρέθηκα να σε βλέπω να κυκλοφορείς εδώ μέσα. Δρόμο, the bird, laterz, έφυγες λεμε.
K177 3m 477, 73t g0d s0rt 3m 0ut
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

Χαχαχα!!! :lol: :D :lol:

Παιδιά, συγγνώμη, κρατιόμουν όσο μπορούσα, προσπάθησα να μείνω σε κάποιο επίπεδο, αλλά δεν αντέχω άλλο!!! :lol:

Ρε παιδιά, ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ είναι αυτός/ή/ό ο annie/annie2/annie3/.../annien/(s)pam/punisher/Μήτσος (οπωσδήποτε το καλύτερο όλων από τον Whacker!) ή όπως αλλιώς θέλει να λέγεται σήμερα!!! (Ούτε το Street Fighter δεν έχει τόσα sequels... :lol: )

Πραγματικά, είναι άτομο για να κάνει πάνω του πρακτική ασκούμενος ψυχολόγος...

Το μόνο που αληθινα με στεναχωρεί :cry: :( :cry: , είναι που δεν πρόλαβα να διαβάσω τα σχόλιά του για εμένα ώστε να απαντήσω κατάλληλα και που δεν υπήρξε μεγάλο το χρονικό διάστημα της συνύπαρξής μας στο forum, ώστε να έχω να διηγούμαι παρόμοιες καταστάσεις και στα...τρισέγγονά μου!

Να'σαι καλά πάντως, ρε...Μήτσο, μας έκανες και γελάσαμε...
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Lefteris_D
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004 16:56
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris_D »

Είχα ενα μικρό πρόβλημα με έναν Καναδό πριν λίγο καιρό που είχε τέσσερις διαφορετικούς λογαριασμούς ταυτόχρονα και ο καθε ένας είχε διαφορετική προσωπικότητα.

Με προκαλούσε με την συμπεριφοράτου, αναίδεια προς νέα μέλη, βρισιές κτλ Το καλύτερο όμως δεν ήταν αυτό αλλά το γεγονός ότι καμία ντουζίνα από μέλη & κάποιοι από τους moderators το ήξεραν αλλα τον άφηναν για να γελάνε μαζί μου.

Τέλος παντον, όταν αποφάσισα να "φτιάξω" την κατάσταση ήταν πολύ αργά και ιδικά αφού "ενας ηλίθιος σαν εμένα δεν είναι σε θέση να τους κουμαντάρει"...


Όπως καταλαβένεται άτομα σαν το πολυαγαπημένο μας "Φαινόμενο" είναι απλά διασκεδαστικά! Να εύχεστε να μην συναντήσετε πραγματικά προβληματικά άτομα όπως συνάντησα εγώ.

Ουφ! Ξαλάφροσα :)
...
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

(Φανταζομαι τη φαση στην Πλατεια Ν.Σμυρνης να φιλαμε το δαχτυλιδι στο χερι του Whacker πριν ρουφηξουμε τον capoutsino vitsioso μας δεν με ειχατε προειδοποιησει γιαυτο.... )
Δυστυχώς δεν θα είμαι, εκτός και με προειδοποιήσετε καμιά-δυο εβδομάδες πιο πριν. Όσο για το δαχτυλίδι μην ανησυχείτε παιδιά μου, δεν το φοράω πια (από τη στιγμή που έκοψα το δάχτυλο για να ενταχθώ στην κορυφή της Γιακούζα) :P
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

(αχα ... ε τοτε ο Σων στο avatar θα πρεπε να ειναι απο το Black Rain και οχι απο το LXG :P )

Αν παντως οι διασυνδεσεις σου στο Τοκυο ειναι υψηλες (λογω δακτυλου) τοτε κανε ενα ψυχικο να μου γνωρισεις την Τακα (Koyuki) απο το The Last Samurai ....

ΕικόναΕικόνα
Leave the gun. Take the cannoli.
the_punisher
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 08 Σεπ 2004 19:13

Δημοσίευση από the_punisher »

ok λοιπον, ουτε κι εγω θα χασω τη χαρα να σου απαντησω:

NOMIZEIΣ!

[Message deleted by Whacker]
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Για πάρτη σου;;; ΣΤΟ ΤΑΚΑ-ΤΑΚΑ! :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Να σαι καλα Whacker :lol:


(Προς το παρον εχουμε επισκεψεις ... )
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
tasoulhs
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2004 12:00
Τοποθεσία: Βέροια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasoulhs »

Φίλτατε paspartoo αν η πανέμορφη "Τάκα" ζει ακόμα σήμερα θα είναι περίπου 140-150 ετών, γριά, σταφιδιασμένη, με τα βυ..ά να πλησιάζουν το πάτωμα, κου-λου-που, κου-λου-που. Τι να την κάνεις... ;)

Υ.Γ. Ακόμα να κάνει banιο αυτό το πράμα ο admnistratorας μας;
Άντε και έχουμε βρομίσει εδώ μέσα! Δεν θέλουμε τρα..λια σε αυτό το φόρουμ.
Απάντηση