Annual MAME.GR Meeting Vol. 2

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

xalia έγραψε:πλατεία κύπρου?? που είναι αυτό???
Καληθέα και για ώρα κατα τις 18:00 πιστεύω είναι καλύτερα μιας και πέρσυ κάποιοι βόρειοι αργήσαν να έρθουν :D
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Άβαταρ μέλους
Whacker
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1608
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 22:06
Τοποθεσία: 'δω χάμου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Whacker »

Όχι πάντως εσύ πρόεδρα!!! Μαζί είμαστε που τους περιμέναμε :lol:
-Έτοιμο το compile;
-Ναι...
-Σβήσε και ξανάρχισε, βγήκε νέο update!
Άβαταρ μέλους
Lefteris_D
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004 16:56
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris_D »

xalia έγραψε:πλατεία κύπρου?? που είναι αυτό???
Εικόνα

:roll:
...
Άβαταρ μέλους
astral_cloud
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004 11:20
Τοποθεσία: Orion

Δημοσίευση από astral_cloud »

18:00 είναι αργά! Θα συμφωνήσω με τον φίλτατο Whacker για 15:00 ή 16:00.
[img]http://www.5eggs.com/gif-ws/ws059.gif[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v324/3rd_Strike/sig_gj876_cook.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

16:00 μου φαίνεται καλά
α) θα έχει κάτσει κάτω η μάσα και θα είναι ώρα για φραπέ
β) όσοι έχουν γυναικόπαιδα, θα τα έχουν ήδη ταίσει και θα τα έχουν βάλει για μεσημεριανό ύπνο
γ) τα ανύπαντρα ρεμάλια και οι νέοι θα έχουν ξυπνήσει από την κραιπάλη ή το ολονύχτιο gaming του Σαββατόβραδου
δ) όποιος θέλει θα έχει γυρίσει από το πρωινό του μπάνιο
ε) θα έχουμε όλο το μαγαζί δικό μας πιθανότατα
8)

Για τον xalia και όποιον άλλον απορεί: (επειδή στον κατά τα λοιπά εξαιρετικό χάρτη του Lefteris_D δεν φαίνεται)
Η πλατεία Κύπρου απέχει σε ευθεία 100 μέτρα από τον σταθμό του ΗΣΑΠ της Καλλιθέας, οπότε οι μη γνωρίζοντες καλά την Αθήνα ή την περιοχή αποκλείεται να χαθούν...πέρσι πάντως δεν χάθηκε κανένας! :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Maddog έγραψε:16:00 μου φαίνεται καλά
α) θα έχει κάτσει κάτω η μάσα και θα είναι ώρα για φραπέ
β) όσοι έχουν γυναικόπαιδα, θα τα έχουν ήδη ταίσει και θα τα έχουν βάλει για μεσημεριανό ύπνο
γ) τα ανύπαντρα ρεμάλια και οι νέοι θα έχουν ξυπνήσει από την κραιπάλη ή το ολονύχτιο gaming του Σαββατόβραδου
δ) όποιος θέλει θα έχει γυρίσει από το πρωινό του μπάνιο
ε) θα έχουμε όλο το μαγαζί δικό μας πιθανότατα
8)

Για τον xalia και όποιον άλλον απορεί: (επειδή στον κατά τα λοιπά εξαιρετικό χάρτη του Lefteris_D δεν φαίνεται)
Η πλατεία Κύπρου απέχει σε ευθεία 100 μέτρα από τον σταθμό του ΗΣΑΠ της Καλλιθέας, οπότε οι μη γνωρίζοντες καλά την Αθήνα ή την περιοχή αποκλείεται να χαθούν...πέρσι πάντως δεν χάθηκε κανένας! :wink:
τελικά έχει κλείσει η ώρα? 16:00 είναι καλά.

Το κατάστημα πάνω από το Εβερεστ πρέπει να είναι το Caprice.
Άβαταρ μέλους
ambu_dare
Out of Space
Out of Space
Δημοσιεύσεις: 1796
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005 15:40

Δημοσίευση από ambu_dare »

Επίσης σε απόσταση 200 μέτρων περίπου, ξέρω ένα εξαιρετικό μαγαζί για μάσα (αν νυχτωθούμε θα χρειαστεί)
:lol: Είναι κοντά στον σταθμό οπότε φαγωμένοι - πιωμένοι θα φτάσουμε (δεν θα φτάσουμε?) στο τρένο. 8)
Kotsolis
PacMan
PacMan
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2005 16:17

Δημοσίευση από Kotsolis »

16:00 καλά είναι, αν κι εγώ θα προτιμούσα να γίνει κατά τις 17:00 γιατί στις 21:00 έχω εκπομπή και το Μοσχάτο είναι δίπλα στην Καλλιθέα. :D

Αν κατάλαβα καλά το σημείο συνάντησης είναι επί της οδού Θησέως, έτσι? Απ'την πλευρά που είναι οι καφετέριες. Κανονικά θα πρέπει να ανταλλάξουμε και μερικά τηλέφωνα μεταξύ μας έτσι ώστε όσοι δεν προλάβουν να είναι στο σημείο συνάντησης τουλάχιστον να έρθουν μετά στην καφετέρια. Εγώ θα έχω Live Report από τον Βαγγέλη αν χρειαστεί.

Τελικά, απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι είστε εκτός Αθήνας. Από περιέργεια, ποιοι είστε από Αθήνα? :D
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Kotsolis έγραψε:16:00 καλά είναι, αν κι εγώ θα προτιμούσα να γίνει κατά τις 17:00 γιατί στις 21:00 έχω εκπομπή και το Μοσχάτο είναι δίπλα στην Καλλιθέα. :D
Αν περιμένεις ότι το mame.gr meeting vol 2 (tm) θα έχει τελειώσει στις 9, μάλλον γελασμένος είσαι... :lol:

Το σημείο συνάντησης είναι έξω από το Everest της πλατείας Κύπρου (δες που είναι η κόκκινη τελεία στον χάρτη!)
Για τα τηλέφωνα κλπ, θα γίνει ανακοίνωση πιστεύω ως αύριο (βάσει του δοκιμασμένου περσινού συστήματος που αποδείχτηκε foolproof)
Και από Αθήνα πάντως είμαστε αρκετοί, αν και (αποδεδειγμένα...) έχουμε κοινό παγκοσμίως (τον kastellorizo τουλάχιστον) :P
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

παμε για τσαγακι απο τις 3μμ........αλλα πρεπει να εχουμε τελειωσει κατα τις 5 το πρωι, για να προλαβουμε την συνταξη απο την εθνικη bank :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Notice
Παρακαλώ όσοι θα έρθουν στην συνάντηση να στείλουν με PM σε εμένα ή στον Whacker ή e-mail στο brainkiller@mame.gr ένα αριθμό κινητού έτσι ωστε να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε σε περίπτωση που χρειαστούν διευκρινίσεις.
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

BraiNKilleR έγραψε:Notice
Παρακαλώ όσοι θα έρθουν στην συνάντηση να στείλουν με PM σε εμένα ή στον Whacker ή e-mail στο brainkiller@mame.gr ένα αριθμό κινητού έτσι ωστε να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε σε περίπτωση που χρειαστούν διευκρινίσεις.
Κε Πρόεδρε, αυτό ισχύει και για όσους είχαν παρευρεθεί στην πρώτη συνάντηση??? (πρόσεχε τι θα απαντήσεις, γιατί φέτος δε θα σε πάω σπίτι σου μετά.... :twisted: )
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Olorin έγραψε:(πρόσεχε τι θα απαντήσεις, γιατί φέτος δε θα σε πάω σπίτι σου μετά.... :twisted: )
Δηλαδή πέρσι τον πήγες στην Δράμα;;; :shock: :shock: :shock: :lol:
Α ρε πρόεδρε, αυτό θα πει "power"...
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
BraiNKilleR
Site Admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1102
Εγγραφή: 15 Απρ 2004 02:35
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BraiNKilleR »

Olorin έγραψε:Κε Πρόεδρε, αυτό ισχύει και για όσους είχαν παρευρεθεί στην πρώτη συνάντηση??? (πρόσεχε τι θα απαντήσεις, γιατί φέτος δε θα σε πάω σπίτι σου μετά.... :twisted: )
¨Ενια σου και δεν χάνεσαι εσύ όλο και κάπου θα δούμε κάτι να προεξέχει 8) *hint* *hint*

Maddog έγραψε: Δηλαδή πέρσι τον πήγες στην Δράμα;;; :shock: :shock: :shock: :lol:
Α ρε πρόεδρε, αυτό θα πει "power"...
Όχι ρε συ μέχρι μαρούσσι και αυτό με ένα τσικουετσέντο καλά ρε που έιναι η λοίμο ? :P :P :P
BraiNKilleR
http://www.mame.gr
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Olorin »

Maddog έγραψε:
Olorin έγραψε:(πρόσεχε τι θα απαντήσεις, γιατί φέτος δε θα σε πάω σπίτι σου μετά.... :twisted: )
Δηλαδή πέρσι τον πήγες στην Δράμα;;; :shock: :shock: :shock: :lol:
Μη χάσουν ευκαιρία, οι ορκισμένοι οπαδοί του απεχθούς κυανού ακανθόχοιρου να λοιδορήσουν... :evil: Μέχρι το σπίτι που διέμενε για το meeting, εννοούσα... (άλλωστε, νομίζω πως άλλος είχε επιφορτιστεί το καθήκον που αναφέρεις)
BraiNKilleR έγραψε:Όχι ρε συ μέχρι μαρούσσι και αυτό με ένα τσικουετσέντο καλά ρε που έιναι η λοίμο ?
Ε, όχι και Cinquecento, Κοτζάμ Seat Ibiza 1,6...:evil:

(Άλλωστε, στο Cinquecento και να'θελα, σιγά μην χωρούσα... :roll: )
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Απάντηση