Καταγγελία

Οτι σχετικό με το www.mame.gr

Συντονιστές: Maddog, Whacker, BraiNKilleR

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Καταγγελία

Δημοσίευση από Maddog »

Καταγγέλλω το επαίσχυντο δημοσίευμα (PC Master Σεπτεμβρίου, σελίς 156) στο οποίο ο γνωστός και μη εξαιρεταίος δημοσιογραφίσκος Olorin, αντί να παρουσιάσει αντικειμενική ενημέρωση ως οφείλει, το χρησιμοποιεί ως ευκαιρία για να γράφει μηνύματα εις βάρος της δικτατορίας των μπλε σκατζόχοιρων, η οποία φυσικά ούτε που συγκρίνεται με τις "δημοκρατικές" μεθόδους της αγαπημένης του Ninbimbo που είναι πλέον θρυλικές και να χαιρετά τον "συναγωνιστή" Paspartoo (blacklisted-both of you!) :twisted:

PS: ευχαριστώ τον Paspartoo για το SMS με την σχετική ενημέρωση, αν και τελικά έβγαλε τα μάτια του μόνος του (next time, roms και ISOs από τον Olorin kthnxbye) :wink:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

Maddog

βρες το ντουφεκι, αμολα το με φυσιγγια, και πηγαινε στα γραφεια τους σε στυλ τσε κε βαρα(κοινως βαρα)και πες την ηρωικη λεξη.....ΑΑΑΑΕΕΕΕΡΡΡΑΑΑΑΑΑ (σε στυλ βεγγου)

it always works :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Άβαταρ μέλους
paspartoo
*nix Master
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: 01 Σεπ 2004 11:19

Δημοσίευση από paspartoo »

Με την ευκαιρια, θελω να ευχαριστησω θερμα τον Olorin για την καλυψη του γεγονοτος και να ενημερωσω την ολομελεια του forum οτι τα εξοδα των 125 sms που εστειλα προς ενημερωση των μελων για τη δημοσιευση του PCMASTER , αλλα και τα εξοδα αγορας και αποστολης γιγαντιας ανθοδεσμης προς τον (αγαπημενο μας) Προεδρο ενεκα της αναφορας του ονοματος του στο ως ανω δημοσιευμα , επιβαρυναν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ την γυφτcard του (επισης αγαπητου) μελους μας Maddog.

Με τιμη

Το Προεδρειο του Συλλογου Φιλων Προεδρου Mame.γκρ
Leave the gun. Take the cannoli.
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Το (δεύτερο) μεγάλο λάθος σου όμως είναι ότι στην γυφτcard άφησες αρκετό υπόλοιπο, με το οποίο θα αγοράσω τα σκάγια για αγριογούρουνα που θα χρησιμοποιήσω επάνω σου αμέσως μετά! :twisted: :twisted: :twisted:
Εκτός πια και αν οι οπαδοί της ακατονόμαστης χρειάζονται ασημένιες σφαίρες για να μείνουν κάτω... :lol:

PS: σε κάθε περίπτωση, ο σύλλογος Φίλων Προέδρου mame.γκρ πάει για εκλογές, το προεδρείο του μετράει πλέον ώρες! :pray:
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

πρέπει να πάρω pc master για να δω γιατί όλοι η φασαριά... :?:
reboot
--------
Άβαταρ μέλους
pepinos
Emulation King
Emulation King
Δημοσιεύσεις: 1228
Εγγραφή: 11 Μάιος 2004 01:48

Δημοσίευση από pepinos »

Maddog έγραψε:Το (δεύτερο) μεγάλο λάθος σου όμως είναι ότι στην γυφτcard άφησες αρκετό υπόλοιπο, με το οποίο θα αγοράσω τα σκάγια για αγριογούρουνα που θα χρησιμοποιήσω επάνω σου αμέσως μετά! :twisted: :twisted: :twisted:
Εκτός πια και αν οι οπαδοί της ακατονόμαστης χρειάζονται ασημένιες σφαίρες για να μείνουν κάτω... :lol:

PS: σε κάθε περίπτωση, ο σύλλογος Φίλων Προέδρου mame.γκρ πάει για εκλογές, το προεδρείο του μετράει πλέον ώρες! :pray:
και να φανταστεις οτι το hellraizer το βλεπουν σαν παιδικο cartoon :lol: :lol: :lol:
Κάποτε οι μαθητές του είχαν ρωτήσει το Αριστοτέλη για το ποιό είναι το αγριότερο ζώο. Και εκείνος αποκρίθει : Από τα οικόσιτα ο ΚΟΛΑΚΑΣ και από τα ελεύθερα ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Olorin
Mame Freak
Mame Freak
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 16 Απρ 2004 02:03
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Καταγγελία

Δημοσίευση από Olorin »

Sonic_Lover έγραψε:Καταγγέλλω το επαίσχυντο δημοσίευμα (PC Master Σεπτεμβρίου, σελίς 156) στο οποίο ο γνωστός και μη εξαιρεταίος δημοσιογραφίσκος Olorin, αντί να παρουσιάσει αντικειμενική ενημέρωση ως οφείλει, το χρησιμοποιεί ως ευκαιρία για να γράφει μηνύματα εις βάρος της δικτατορίας των μπλε σκατζόχοιρων...
Καταγγέλλω κι εγώ με τη σειρά μου την αδιόρθωτη "δικτατορία των μπλε σκατζόχοιρων", που επιχειρεί με χτυπήματα κάτω από τη μέση και λιβελλογραφήματα, να φιμώσει τη δημοκρατική φωνή του λαού των ελεύθερων gamers!!!

[ντουντούκα mode]Εδώ Πολυτεχν...εεε...Πολύ-Nintendo!!!! H χούντα των ακανθόχοιρων δε θα περάσει!!! Λαέ της Nintendo, όλοι μαζί για μια ελεύθερη gaming Ελλάδα!!! Θα τους βγάλουμε τα αγκάθια ένα-ένα!!!

VIVA LA REVOLUTION!!!![/ντουντούκα mode]

Sonic_Lover έγραψε:...και να χαιρετά τον "συναγωνιστή" Paspartoo (blacklisted-both of you!) :twisted:
Σιγά, τώρα μας είπες κάτι νέο... :P (σε ό,τι αφορά την αφεντιά μου, τουλάχιστον...)


Ο...δημοσιογραφίσκος! :P

Γνωμικό γνωστού φιλοσόφου: "Οι ήρωες των games είναι σαν τα ψάρια, όσο περισσότερα αγκάθια έχουν, τόσο το χειρότερο!!!"

Υ.Γ: Sorry παίδες που δεν είχα καλύτερη φωτό, αλλά όταν παρέδωσα το άρθρο, μόνο αυτή είχε αναρτηθεί στο forum, για αυτό και δεν υπάρχουν άλλες που είμαστε όλοι μαζί...next time! (το ό,τι εγώ δεν φαίνομαι είναι απλώς... σύμπτωση!)
[i]Gamer χωρίς παρελθόν, είναι gamer χωρίς μέλλον...[/i]

[img]http://www.zipperfish.com/free/quizimages/nes-award1.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
Lefteris_D
Metal Slug
Metal Slug
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 07 Σεπ 2004 16:56
Επικοινωνία:

Re: Καταγγελία

Δημοσίευση από Lefteris_D »

Olorin έγραψε:Υ.Γ: Sorry παίδες που δεν είχα καλύτερη φωτό, αλλά όταν παρέδωσα το άρθρο, μόνο αυτή είχε αναρτηθεί στο forum, για αυτό και δεν υπάρχουν άλλες που είμαστε όλοι μαζί...next time! (το ό,τι εγώ δεν φαίνομαι είναι απλώς... σύμπτωση!)
Άμα ήξερα ότι αυτή θα έμπενε να πρόσεχα την γκριμάτσα μου :roll:
...
Άβαταρ μέλους
xalia
L33t P14y3r
L33t P14y3r
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: 14 Φεβ 2005 12:07

Δημοσίευση από xalia »

πήρα και εγώ ξανά pc-master μετά απο χρόνια και τι να πω...περίμενα να δω τον sonic σταυρομένο το λογότυπο της sega σε φλογες αλλά τίποτα, απλά δικτατορία των μπλε σκατζόχοιρων! το βλέπω σαν τιμητικό τίτλο maddog δε μου κάνει κακό...

γιατί το λέτε pc-master ακόμα και όχι amd-master, we love amd64 or something... :roll:
reboot
--------
Απάντηση