Mini-FAQ: Για τους νεους emu-fans (και όχι μόνο)

Όλα σχετικά με τον αγαπημένο μας emulator.

Συντονιστές: Nemo, Maddog, Whacker, BraiNKilleR

merlinios
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2006 14:15

Δημοσίευση από merlinios »

Γειά σας παιδιά νέος και εγώ και ενθουασμένος φυσικά με το site που δημιουργήσατε.Μπράβο για την προσπάθεια. Θα ήθελα αν γίνεται να μου προτείνεται κάποιο site να διαβάσω ή κάποιο quide γιατι δεν έχω καταλάβει και πολλά. rom setlists πως δουλεύουν πώς τα οργανώνεις και διάφορα τέτοια..Γενικά ότι θα με βοηθήσει στην πορεία μου με τον mame emulator. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Maddog
Master Modelator
Master Modelator
Δημοσιεύσεις: 3768
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004 14:44
Τοποθεσία: Κάποιο beach bar στο Ντουμπάι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Maddog »

Μα φυσικά τον εξαντλητικό και λεπτομερέστατο οδηγό για το ΜΑΜΕ32 που έχει φτιάξει ο συναγωνιστής ambu_dare!
Πήγαινε στο download section και κατέβασε τον, διάβασε τα πάντα και θα γίνεις σαίνι σε dt σε οτιδήποτε σχετικό με το ΜΑΜΕ. :wink:
Και φυσικά το επίσημο FAQ!
Παππού όλος ο κόσμος ανησυχεί μήπως η σχέση σου με την πιτσιρίκα αποβεί μοιραία.
-Τι να κάνουμε παιδί μου...αν πεθάνει - πέθανε...
Άβαταρ μέλους
grip
Emu Chief
Emu Chief
Δημοσιεύσεις: 2092
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005 21:45
Τοποθεσία: Τρίκαλα

Δημοσίευση από grip »

Πωπω,φιλε merlinie,να 'ξερες τι topic ξεθαψες μολις τωρα..αναμνησεις επι αναμνησεων με ενα <<αγαπημενο>> (:twisted: ) μας μελος...... :lol: :lol:
Τεσπα....
Edit...
Αφου με προλαβε για ενα λεπτο στο posting ο φιλτατος Maddog..(μαλλον η διαφορα του 1 Mbps στις γραμμες μας θα φταιει....:lol: :lol: :wink: )
το μονο που μου μενει ειναι το καλωσορισμα..... :wink:

p.s.Για οτι αποριες εχεις μετα την απαραιτητη μελετη,εδω ειμαστε.... :wink:
Long live the emulator!!!!
[url=http://ubanimator.com][img]http://img288.imageshack.us/img288/2192/userbar517432aj.gif[/img][/url]
merlinios
Jr. Pacman
Jr. Pacman
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2006 14:15

Δημοσίευση από merlinios »

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά..Τον κατέβασα τον οδηγό και θα τον ξεψαχνήσω..Για οτιδήποτε χρειαστώ θα ρωτήσω ;) Keep up the good work!!!
Απάντηση